Tomasz Terlikowski: Maria Peszek przeniknięta jest satanizmem. Pogrąża się na wieki

Tomasz Terlikowski
Tomasz Terlikowski Fot. http://www.youtube.com/user/filmyfrondowe
"Ciarki chodzą po plecach. Ten wywiad pokazuje, jak głęboko, naprawdę pełnym nihilizmem, by nie powiedzieć satanizmem, przeniknięta jest Maria Peszek" – tak rozmowę piosenkarki z "Polityką" komentuje Tomasz Terlikowski, redaktor naczelny "Frondy".

Maria Peszek, piosenkarka, której nowa płyta wyjdzie na początku października, w wywiadzie dla "Polityki" opowiada o najtrudniejszych chwilach w swoim życiu, o depresji, z którą zmagała się przez wiele miesięcy. Jak twierdzi, w którymś momencie uznała, że Bóg nie jest jej potrzebny do szczęścia, że tylko ona sama może poradzić sobie z bólem.

Czytaj także: Maria Peszek o nowej płycie "Jezus Maria Peszek": Uprawiam patriotyzm prostych spraw. A wciska nam się kult śmierci

"Znam ludzi, którzy po takim przeżyciu stali się bardzo religijnymi buddystami albo katolikami. Mnie się to wydawało upokarzające, gdybym to poradzenia sobie z samą sobą potrzebowała jakiejś wyższej siły" – mówi Peszek.

Maria Peszek

Zrozumiałam, że - przepraszam, że to powiem - Bóg tylko człowiekowi przeszkadza, bo stwarza pozory, że czegoś nie musimy sami w tej rzeczywistości ogarniać.

źródło: "Polityka"

Dla Tomasza Terlikowskiego wypowiedzi piosenkarki o Bogu są wstrząsające. "To jest przerażająca deklaracja satanicznego nihilizmu. Maria Peszek mówi: 'nie chcę, odrzucam' i pogrąża się na wieki. Najbardziej przerażające jest sataniczne przekonanie, że człowiek sam sobie wystarcza" – mówi Terlikowski w materiale wideo zamieszczonym na stronie Fronda.pl.

Czytaj także: "Ecie pecie, niech se pani zrobi dzieci". Lekarze radzili Marii Peszek, żeby zaszła w ciążę, wtedy "smutek przejdzie"

Terlikowski mówi też, że tych kilka słów o tej "biednej osobie" mówi wszystko. Prosi też o modlitwę w intencji Marii Peszek.
Trwa ładowanie komentarzy...