nt_logo

Smaszcz pochwaliła się zdjęciem z synową. "Zjawiskowej urody dziewczyna!"

Joanna Stawczyk

21 lutego 2022, 10:19 · 3 minuty czytania
Najpierw Maciej Kurzajewski przy okazji swoich 49. urodzin pochwalił się zdjęciem pięknej synowej Laury, a teraz nową fotografię z wybranką starszego syna dodała Paulina Smaszcz. W komentarzach pod postem prezenterki posypała się lawina komplementów pod adresem żony Franciszka Macieja Kurzajewskiego. Jaki kontakt ma Smaszcz ze swoją synową?


Smaszcz pochwaliła się zdjęciem z synową. "Zjawiskowej urody dziewczyna!"

Joanna Stawczyk
21 lutego 2022, 10:19 • 1 minuta czytania
Najpierw Maciej Kurzajewski przy okazji swoich 49. urodzin pochwalił się zdjęciem pięknej synowej Laury, a teraz nową fotografię z wybranką starszego syna dodała Paulina Smaszcz. W komentarzach pod postem prezenterki posypała się lawina komplementów pod adresem żony Franciszka Macieja Kurzajewskiego. Jaki kontakt ma Smaszcz ze swoją synową?
Paulina Smaszcz pochwaliła się zdjęciem z piękną synową. Jaki mają kontakt? Fot. Instagram.com /@paulina.smaszcz

Obserwuj naTemat w Wiadomościach Google.

Paulina Smaszcz - kariera, dzieci i małżeństwo z Maciejem Kurzajewskim

Paulina Smaszcz to polska dziennikarka i prezenterka, ekspertka od PR, bizneswoman, a także autorka książek (w minionym roku ukazała się jej ostatnia pt. "Bądź kobietą petardą!"). W pracy poznała swojego przyszłego męża, z którym była ponad dwie dekady i doczekała się dwójki synów - starszego Franciszka oraz Juliana. Małżeństwo prezenterów nie przetrwało.


Maciej Kurzajewski i Smaszcz ostatecznie rozstali się i rozwiedli w drugiej połowie 2019 roku po 23 latach małżeństwa. W jednym z wywiadów dziennikarka wyznała, że "końca miłości nie zapowiada krzyk", natomiast rozstanie z Kurzajewskim było "megapokojowe".

O bardziej intymnych kulisach rozpadu małżeństwa Kurzajewskich można przeczytać w książce "Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie", którą Paulina Smaszcz wydała na początku maja w 2021 roku. Dziennikarka ujawniła kilka faktów o rozwodzie, ale też opisała w niej zmagania z chorobą oraz historię utraty pracy.

"Przez chorobę, stres, poczucie samotności, brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera, po 23 latach rozpadło się moje małżeństwo. Rozpadła się rodzina. Umarł mój tata, umarł mój teść, który jako jedyny wspierał mnie w realizacji moich marzeń o doktoracie. Fałszywi przyjaciele i interesowni znajomi zniknęli" – wyznała Smaszcz na łamach książki.

Od momentu publikacji książki Smaszcz jeszcze bardziej rozkwitła, emanuje i zaraża inne kobiety energią, co można obserwować w jej mediach społecznościowych. Na Instagramie swego czasu podzieliła się intymnym wpisem, w którym podkreśliła, że najbardziej ceni sobie miłość swoich dzieci, relacje z przyjaciółmi oraz innymi kobietami, którym pokazuje, jak iść do przodu z podniesioną głową, nie zważając na związkowe czy życiowe przeciwności losu.

"Kocham moje życie! Czasem trudne, czasem szczęśliwe, czasem koślawe po upadku, bolesne, czasem wzniesione ku słońcu, energetyczne i optymistyczne, bo świadomie żyję. Ja Kobieta Petarda" – oznajmiła.

Paulina Smaszcz dodała zdjęcie z synową Laurą. Jaki ma kontakt z żoną syna Franciszka?

W sobotę (19 lutego) na instagramowym profilu Pauliny Smaszcz zagościło zdjęcie z synową Laurą, żoną jej syna Franciszka. "Z moją cudowną synową Laurą buszujemy" – napisała w opisie posta, dodając hasztag "kobieta petarda rodzina".

Na wspólną fotografię dziennikarki i jej synowej w mgnieniu oka zareagowało mnóstwo internautów. Zachwycali się urodą obu pań. "Cudna Synowa"; "Przepiękne Kobiety!!! Macie błysk w oku, kobiety torpedy!"; "Piękna jest! Obie jesteście piękne"; "Zjawiskowej urody dziewczyna!"; "Świetnie wyglądacie" – rozpływali się w komentarzach.

Pierwszy raz piękna synowa Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zrobiła szał, kiedy gwiazdor TVP zamieścił zdjęcie synów i żony starszej pociechy, świętując swoje 49. urodziny. Już wtedy wszyscy zachwycali się kobietą, która ma na imię Laura.

Co ciekawe, tę samą fotografię Smaszcz wrzuciła do siebie na profil. Przy okazji urodzin byłego męża ujawniła, że pozostają w bardzo dobrych, pokojowych kontaktach, a dodatkowo można było wyczytać, jakie relacje ma z synową. Wypowiedziała się o niej w samych superlatywach.

"Mam wspaniałych, mądrych, empatycznych, ambitnych synów i niesamowitą, pełną ciepła, piękna i wrażliwości synową. Jestem szczęśliwa, że razem z Maćkiem udało nam się stworzyć mądrą, wspierającą, kochającą rodzinę, mimo wszystko i mimo wszystkich. Maćku, Franku, Julku, Lauro dziękuję za WAS" – napisała.

Ślub Laury i starszego syna Smaszcz i Kurzajewskiego odbył się jesienią 2021 roku. "Laura Esmeralda Vaccari i Franciszek Maciej Kurzajewski powiedzieli sobie TAK!" – pochwaliła się wówczas na Instagramie szczęśliwa mama pana młodego.

O zjawiskowej ukochanej Franciszka Kurzajewskiego nie wiadomo zbyt wiele. Jak podawał portal Glamour.pl, para miał poznać się w Izraelu, gdzie oboje studiowali. Rodzinnym miastem Laury ma być natomiast włoska Werona.

Czytaj także: https://natemat.pl/394687,maciej-kurzajewski-urodziny-piekna-synowa-zdjecie