Bartosz Węglarczyk rezygnuje z pracy w Esce Rock

Bartosz Węglarczyk rezygnuje z pracy w Esce Rock.
Bartosz Węglarczyk rezygnuje z pracy w Esce Rock. Fot. Bartłomiej Barczyk / Agencja Gazeta
Bartosz Węglarczyk zrezygnował z pracy przy porannym programie w Esce Rock. Tłumaczy, że to efekt objęcia przez niego stanowiska zastępcy redaktora naczelnego w "Rzeczpospolitej". – Wzięcie na siebie nowych obowiązków w "Rzepie" sprawiło, że gwałtownie skurczyła mi się liczba godzin w dobie – poinformował na Facebooku.

Po tym, jak Michał Figurski stracił pracę w Esce Rock po niewybrednych żartach z Ukrainek, jego miejsce zajął właśnie Węglarczyk. Dziennikarz od trzech miesięcy wspólnie z Kubą Wojewódzkim prowadzi poranny program "Zwolnienie z WF-u".

W poniedziałek okazało się, że Bartosz Węglarczyk obejmie posadę wicenaczelnego w "Rzeczpospolitej". Od razu pojawiły się komentarze, że teraz może mieć problemy z połączeniem swoich wszystkich obowiązków. Węglarczyk oprócz wspomnianej audycji w radiu, jest także redaktorem naczelnym miesięcznika "Sukces", a także jednym z prowadzących "Dzień Dobry TVN".

Nowy wicenaczelny "Rzeczpospolitej" zdecydował się zrezygnować z etatu w radiu Eska Rock. – Zrezygnowałem dziś z pracy z "Zwolnieniu z WF". Wzięcie na siebie nowych obowiązków w "Rzepie" sprawiło, że gwałtownie skurczyła mi się liczba godzin w dobie. Decyzję o odejściu z radia podjąłem z bardzo ciężkim sercem – napisał na swoim facebook'owym profilu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...