nt_logo

Stara miłość nie rdzewieje. Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się znów po 20 latach!

redakcja naTemat

09 kwietnia 2022, 14:10 · 2 minuty czytania
W przypadku tej pary z showbiznesu określenie "stara miłość nie rdzewieje pasuje jak ulał" – Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się. Para była już wcześniej zaręczona dwadzieścia lat temu, jednak wtedy nie doprowadziło ich to do ołtarza.


Stara miłość nie rdzewieje. Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się znów po 20 latach!

redakcja naTemat
09 kwietnia 2022, 14:10 • 1 minuta czytania
W przypadku tej pary z showbiznesu określenie "stara miłość nie rdzewieje pasuje jak ulał" – Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się. Para była już wcześniej zaręczona dwadzieścia lat temu, jednak wtedy nie doprowadziło ich to do ołtarza.
Jennifer Lopez i Ben Affleck się zaręczyli. Fot. VALERIE MACON/ AFP/ East News
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck oficjalnie się zaręczyli.
  • Para była już zaręczona 20 lat temu, jednak wtedy rozstali się przed powiedzenim sobie sakramentalnego "tak".
  • J.Lo podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Jennifer Lopez i Ben Affleck się zaręczyli

Uważni obserwatorzy zauważyli, że niedawno na dłoni Jennifer Lopez pojawił się pierścionek ze spektakularnym zielonym kamieniem. Od razu zaczęto spekulować, że Ben Affleck oświadczył się piosenkarce.

J.Lo w piątek na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie. "Mam bardzo ekscytującą i wyjątkową wiadomość, którą chciałabym się z wami podzielić" – oznajmiła i zaprosiła na swoją oficjalną stronę internetową On the JLo.

W nagraniu przeznaczonym dla fanów, Lopez przekazała, że zaręczyłą się z Affleckiem. "Jest idealny!" – powiedziała o pierścionku gwiazda. "Zawsze mówię, że kolor zielony jest moim szczęśliwym kolorem. (...) Zdałam sobie sprawę, że jest wiele momentów w moim życiu, w których wydarzyły się niesamowite rzeczy, kiedy miałam na sobie kolor zielony" – zdradziła gwiazda, tłumacząc znaczenie barwy klejnotu.

Historia Bennifer

Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz pierwszy spotykali się pomiędzy 2002 a 2004 rokiem. W swoim czasie byli jedną z bardziej medialnych par (okrzykniętą mianem Bennifer), którą prasa śledziła na każdym kroku.

Para już wtedy zaręczyła się po raz pierwszy, jednak rozstała się przed powiedzeniem sakramentalnego "tak". Po latach J.Lo wyznała, że nadmierne zainteresowanie mediów było jedną z przyczyn ich rozstania. Gwiazda zdradziła, że ponadto doświadczyła wtedy rasizmu, bodyshamingu i seksizmu.

– To było brutalne. Byliśmy tak krytykowani, że to zniszczyło nasz związek od środka, ponieważ byliśmy po prostu zbyt młodzi, aby zrozumieć, co naprawdę jest najważniejsze w życiu – powiedziała na łamach magazynu Rolling Stone.

Lopez nie bierze jednak pod uwagę tego, że mogłaby rozstać się z Affleckiem ponownie. – Nie sądzę, abyśmy wrócili do siebie, gdybyśmy sądzili, że tak może się to skończyć – stwierdziła.

Przez 20 lat, kiedy nie byli razem, Affleck i Lopez pozostawali w różnych związkach. Jennifer w latach 2004-2014 była żoną wokalisty Marca Anthony'ego, z którym ma dwójkę dzieci. Bezpośrednio przed Affleckiem J.Lo spotykała się z baseballistą Alexem Rodriguezem.

Affleck z kolei od 2005 do 2018 roku był mężem aktorki Jennifer Garner, z którą doczekał się trójki dzieci. Przed związkiem z Lopez aktor wzbudzał zainteresowanie prasy ze względu na związek z młodszą o kilkanaście lat Aną de Armas, z którą poznali się na planie filmu "Głęboka woda".

Może Cię zainteresować również: