nt_logo

Ulubieńcy widzów "Breaking Bad" powracają. Zobaczycie ich w finale "Zadzwoń do Saula"

Maja Mikołajczyk

10 kwietnia 2022, 18:18 · 2 minuty czytania
Fani "Breaking Bad" mają jeszcze więcej powodów, żeby czekać na finałowy sezon "Zadzwoń do Saula". Współtwórca serialu Peter Gould zdradził, że pojawią się w nim Walter White i Jesse Pinkman.


Ulubieńcy widzów "Breaking Bad" powracają. Zobaczycie ich w finale "Zadzwoń do Saula"

Maja Mikołajczyk
10 kwietnia 2022, 18:18 • 1 minuta czytania
Fani "Breaking Bad" mają jeszcze więcej powodów, żeby czekać na finałowy sezon "Zadzwoń do Saula". Współtwórca serialu Peter Gould zdradził, że pojawią się w nim Walter White i Jesse Pinkman.
Walter White i Jesse Pinkman z "Breaking Bad" wrócą w finale "Zadzwoń do Saula". Fot. kadr z serialu "Breaking Bad"
  • Walter White i Jesse Pinkman powrócą w finałowym sezonie "Zadzwoń do Saula".
  • O pojawieniu się uwielbianych bohaterów z "Breaking Bad" w spin-offie serialu poinformował jego współtwórca Peter Gould.
  • Produkcja o prawniku Saulu Goodmanie (Bob Odenkirk) powróci na antenę AMC już 18 kwietnia.

Walter White i Jesse Pinkman powrócą w "Zadzwoń do Saula"

Nowiną o powrocie uwielbianych boahterów z fanami podczas odbywającej się w Los Angeles imprezy PaleyFest podzielił się Współtwórca serialu Peter Gould.

- Nie chcę zdradzać widzom szczegółów, ale powiem, że pierwsze pytanie, jakie otrzymaliśmy, kiedy zaczynaliśmy serial, brzmiało: czy zobaczymy na ekranie Walta i Jessego? Zamiast uchylać się od odpowiedzi, powiem tylko, że tak - zdradził Gould.

Pierwsze siedem odcinków finałowego szóstego sezonu serialu "Zadzwoń do Saula" ma mieć premierę już 18 kwietnia na antenie AMC. Pozostałe sześć odcinków zostanie wyemitowane w lipcu.

Spin-off "Breaking Bad"

"Breaking Bad" to emitowany w latach 2008-2012 serial o Walterze White'ie (Bryan Cranston) i Jesse'm Pinkmanie (Aaron Paul), czyli śmiertelnie chorym nauczycielu chemii oraz jego uczniu, którzy zaczynają produkować razem metaamfetaminę.

W ich nielegalnym biznesie wspierał ich prawnik Saul Goodman (Bob Odenkirk), któremu właśnie poświęcony jest serial "Zadzwoń do Saula". Akcja produkcji rozgrywa się kilka lat przed wydarzeniami z "Breaking Bad" i opowiadania o drobnego oszusta Jimmmy'ego McGilla w bezwzględnego Saula.

W serialu poza Odenkirkiem zagrali: Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Michael Mando oraz Patrick Fabian. Poza Bryanem Cranstonem i Aaronem Paulem w szóstym sezonie serialu zobaczymy takie postacie z "Breaking Bad", jak Hank Schrader (Dean Norris) oraz Steven Gomez (Steven Michael Quezada).

Sezon piąty zakończył się w kwietniu 2020 roku, a opóźnienia w premierze finałowego związane były nie tylko z pandemią COVID-19, ale także z problemami zdrowotnymi odtwórcy głównej roli Boba Odenkirka.

W zeszłym roku aktor niespodziewanie stracił przytomość na planie zdjęciowym i przewrócił się, po czym został przewieziony do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Na chwilę obecną jego stan ma być już stabilny.

Poprzedni sezon "Zadzwoń do Saula" miał wyjątkowo 13 odcinków, w związku z czym ostatecznie przebije liczbę odcinków oryginału, który miał ich 62. Spin-off ma się zakończyć na 63.

Może Cię zainteresować również: