nt_logo

Najpopularniejsza polska WAGs spróbuje sił w "Tańcu z Gwiazdami"? "Dlaczego nie"

Joanna Stawczyk

29 kwietnia 2022, 16:08 · 3 minuty czytania
Jesienią 2021 wyemitowano ostatnią, dwunastą edycję "Tańca z Gwiazdami". Choć oficjalnie nie zaanonsowano jeszcze daty kolejnego sezonu, to już huczy od pogłosek o tym, kto może pojawić się na parkiecie. Teraz Anna Lewandowska dała do myślenia fanom, kiedy okazało się, że na jej obóz "Camp by Ann" przybył gościnnie Rafał Maserak. Coś jest na rzeczy?


Najpopularniejsza polska WAGs spróbuje sił w "Tańcu z Gwiazdami"? "Dlaczego nie"

Joanna Stawczyk
29 kwietnia 2022, 16:08 • 1 minuta czytania
Jesienią 2021 wyemitowano ostatnią, dwunastą edycję "Tańca z Gwiazdami". Choć oficjalnie nie zaanonsowano jeszcze daty kolejnego sezonu, to już huczy od pogłosek o tym, kto może pojawić się na parkiecie. Teraz Anna Lewandowska dała do myślenia fanom, kiedy okazało się, że na jej obóz "Camp by Ann" przybył gościnnie Rafał Maserak. Coś jest na rzeczy?
Anna Lewandowska wystąpi w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? "Dlaczego nie" Fot. Instagram.com/@annalewandowskahpba

Obserwuj naTemat w Wiadomościach Google

  • Pod koniec kwietnia odbywa się kolejny wyjazd treningowy z serii "Camp by Ann". Na obóz zorganizowanym przez Annę Lewandowską wpadła Małgorzata Rozenek-Majdan oraz gościnnie Joanna Przetakiewicz.
  • W czwartek (28 kwietnia) gościem, który poprowadził z uczestniczkami zajęcia taneczne na obozie, był znany tancerz i choreograf, Rafał Maserak.
  • Fani zareagowali na ich wspólne zdjęcie, pytając o udział Lewandowskiej w "Tańcu z Gwiazdami". "Kryształowa kula Wasza" – ocenili. Co na to słynna WAGs?

Anna Lewandowska zatańczy w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Anna Lewandowska od lat realizuje się zawodowo, nie spoczywając wyłącznie na sukcesach i dochodach męża, Roberta Lewandowskiego. Sama zbudowała własne, fitnesowe imperium i zdobyła sympatię Polek, które pragną za jej wskazówkami zdrowo się odżywiać i ćwiczyć.

Znana trenerka sezonowo organizuje obozy treningowe, na które ochoczo zgłaszają się setki, jak nie tysiące uczestniczek, chcących popracować nad formą pod jej czujnym okiem. Tak było i tym razem. Przed tegoroczną majówką odbył się kolejny "Camp by Ann".

Żona gwiazdy futbolu zapewnia w cenie takiego wyjazdu nie tylko luksusowe warunki, ale także moc wrażeń w postaci spotkań z inspirującymi postaciami. W środę (26 kwietnia) pisaliśmy w naTemat o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan zdała relację z wyjazdu.

Celebrytka przyznała, że intensywność treningów dała jej w kość. – Ona (Anna Lewandowska - przyp. red.) chce nas zabić, tylko tyle wam powiem. To jest taki hardcore. Słuchajcie, taki hardcore. Nie żartuję – mówiła. Wpadła także projektantka i bizneswoman Joanna Przetakiewicz.

Wielką frajdę uczestniczkom sprawił także przyjazd słynnego tancerza i choreografa, znanego z "Tańca z Gwiazdami". Rafał Maserak przeprowadził lekcje tańca. Na relacjach było widać, że taneczne ruchy nie są obce Lewandowskiej.

Obydwoje dodali na swoje profile wspólne zdjęcia. Na jednym z nich Maserak trzyma w powietrzu żonę Lewandowskiego w pozie niczym z turniejowego parkietu. "Oj, to chyba będzie start w "TzG"!"; "Kryształowa kula Wasza!" – komentowali obserwatorzy. Co na to sama Lewandowska?

"Why not (tłum. dlaczego nie). Ale jest nad czym pracować" – odpowiedziała tajemniczo, dodając roześmiane emotikony. Maserak u sobie w poście zaś lekko podjudził, zadając na koniec pytanie: "Co sądzicie o takim duecie tanecznym?". Potem zwrócił się do "Lewej" w komentarzach. "Może jeszcze kiedyś będzie szansa na jakieś pląsy!" – podkreślił.

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 13" - kiedy, uczestnicy

Ostatni sezon programu podbił Piotr Mróz w parze z Hanną Żudziewicz. Dotychczas Polsat jeszcze nie potwierdził oficjalnie, czy jesienią 2022 wyemituje 13. edycję "Tańca z Gwiazdami". W mediach mimo to, już od jakiegoś czasu spekuluje się o tym, kto z gwiazd tym razem mógłby sprawdzić swoje możliwości i zawalczyć o kryształową kulę.

Media sugerują, że wysoce prawdopodobne jest, że w kolejnej edycji lubianego formatu Polsatu można spodziewać się zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018. Mowa o Roksanie Węgiel, która udowodniła, że ma taneczny talent, triumfując w programie "Dance, Dance, Dance" na TVP.

Mówi się też o Darii Marcinkowskiej, która jest znana szerszej publiczności pod artystycznym pseudonimem Daria lub Daria Marx. To do niej należą przeboje "Paranoia" czy "Love Blind".

Na liście potencjalnych kandydatów i kandydatek często wymienia się też królową estrady, Beatę Kozidrak. "W programie były dużo starsze od niej gwiazdy. A Beata wciąż jest w dobrej kondycji, co widać na koncertach, więc powinna sobie poradzić" – mówił informator "Pomponika." Gwiazda jednak kilka lat temu w wywiadzie dała do zrozumienia, że show jest nie dla niej.

Czytaj także: https://natemat.pl/409417,rozenek-majdan-relacjonuje-swoj-udzial-w-obozie-anny-lewandowskiej