nt_logo

Tak wyglądał występ Sary James w finale "America's Got Talent". Fani zachwyceni: "Narodziny gwiazdy"

Weronika Tomaszewska

14 września 2022, 10:04 · 2 minuty czytania
Sara James jest już po finałowym występie w programie "America's Got Talent". W sieci opublikowano już nagranie jej wykonu. Internauci chętnie zostawiają komentarze pod wideo. Wciąż trwa głosowanie na zwycięzcę talent-show.


Tak wyglądał występ Sary James w finale "America's Got Talent". Fani zachwyceni: "Narodziny gwiazdy"

Weronika Tomaszewska
14 września 2022, 10:04 • 1 minuta czytania
Sara James jest już po finałowym występie w programie "America's Got Talent". W sieci opublikowano już nagranie jej wykonu. Internauci chętnie zostawiają komentarze pod wideo. Wciąż trwa głosowanie na zwycięzcę talent-show.
Sara James w finale "America's Got Talent". Fot. YouTube / America's Got Talent
  • Sara James wystąpiła podczas finału 17. sezonu "America's Got Talent"
  • Młoda Polka wykonała na scenie kultową piosenkę Kate Bush "Running Up That Hill"
  • Widzowie oddają głosy, jednak co nieco można wyczytać z komentarzy pod występem 14-latki

Sara James w finale "America's Got Talent"

Sara James, młoda polska wokalistka, która szturmem podbija teraz USA, zaprezentowała się w nocy (po 2:00 polskiego czasu) w finałowym odcinku "America's Got Talent". Wykonała utwór "Running Up That Hill" Kate Bush. Piosenka pochodzi z 1985 roku, jednak niedawno powróciła na listy przebojów, ponieważ została wykorzystana w serialu "Stranger Things" Netfliksa. James zaprezentowała kawałek w zupełnie innej, bardziej współczesnej, aranżacji.

Reakcje jury i widzów na występ Polki w amerykańskim "Mam talent"

Chwilę po zakończeniu występu Sary jurorzy zerwali się z miejsc, by oklaskiwać piosenkarkę. Wielu zwróciło szczególną uwagę na reakcję Simona Cowella, który wcześniej dał młodej artystce "złoty przycisk".

Brytyjczyk krótko skomentował zarówno dobór piosenki, jak i występ urodzonej w Słubicach wokalistki. – Pojawiasz się tu nagle, 14-letnia, z Polski, mierzysz się z jednym z najbardziej ikonicznych utworów na świecie i udaje ci się. To było bezbłędne – powiedział na gorąco producent telewizyjny.

Cowellowi zawtórowała inna jurorka, amerykańska aktorka Sofia Vergara, która dodała, że Polka jest "jednym z największych odkryć tego sezonu". Jednak to głosy widzów zdecydują, czy Sara wygra amerykański "Mam talent". Sprawdziliśmy, jakie reakcje widzów wzbudził jej występ.

"Wspaniały utwór, w jej wykonaniu zabrzmiał lepiej, niż oryginał! Jest fenomenalna! Ma więcej klasy i śpiewa lepiej, niż jakakolwiek obecna gwiazdka pop, które znamy i kochamy" – czytamy w jednym z komentarzy.

"Zyskuje z każdym kolejnym występem. Nawet gdyby nie wygrała (a powinna wygrać!), widzimy NARODZINY GWIAZDY!" – stwierdziła kolejna osoba. "Ta dziewczyna już zwyciężyła. Jest piękna i śpiewa jak anioł. Będziemy ją często widywać w przyszłości", "Jest wspaniała. Ma wszystko, by stać się wielką gwiazdą" – napisali inni słuchacze.

Wśród komentujących znalazły się też osoby, które z niecierpliwością czekają na płytę Polki. Mają nadzieję, że trafi pod skrzydła kogoś naprawdę odpowiedniego: "Czekamy, aby podpisała kontrakt płytowy", "Potrzebuje dobrego tekściarza, a jej kariera nabierze tempa".

Kiedy dowiemy się, kto wygrał amerykański "Mam talent"? Wyniki zostaną ogłoszone 14 września (w Polsce będzie to w nocy z 14 na 15). Tymczasem amerykańscy widzowie wciąż głosują na swoich faworytów. Sara James nie jest oczywiście jedyną wykonawczynią, która trafiła do finału. O milion dolarów walczą również: komiczka i komik, grupa taneczno-akrobatyczna, gimnastyczka, tercet muzyczny, dwóch iluzjonistów, dwa zespoły muzyczne i saksofonista.