"Kevin sam w Nowym Jorku" najchętniej oglądanym filmem w Święta

"Kevin sam w Nowym Jorku" był najchętniej oglądanym filmem w Święta
"Kevin sam w Nowym Jorku" był najchętniej oglądanym filmem w Święta Fot. materiały promocyjne / "Kevin sam w domu"
Czy kogoś to jeszcze dziwi? Znana produkcja o niesfornym Kevinie pobiła inne filmowe propozycje na święta. 25 grudnia obejrzały go ponad 3 miliony osób.

Kevin na Polsacie zdecydowanie pokonał filmowe propozycje innych stacji. Nic dziwnego – jak zdradził nam specjalista od układania ramówek, żaden nowy hit nie pobije takiego klasyka. Kevina w pierwszy dzień Świąt o 19:35 obejrzało na Polsacie dokładnie 3,27 miliona widzów – podaje "Rzeczpospolita" na podstawie badań Nielsen Audience Measurement.

Mimo to, Kevin nie był w stanie wygrać z produkcjami z innych segmentów. Najwięcej widzów zgromadził przed telewizorami Teleexpress na TVP – aż 4,48 miliona. Na drugim miejscu był teleturniej "Jaka to melodia?", emitowany 25 grudnia – obejrzało go 4,36 mln widzów. Trzecią pozycję pod względem oglądalności zajął "Kabaret Moralnego Niepokoju" z 26 grudnia – obejrzany przez 4,32 mln osób.

Zobacz też: Jezus zamiast Kevina i Shreka? Karnowscy żądają Świąt w telewizji w Święta [Waszym zdaniem]

Także w Wigilię tryumfy święciła TVP. Tego dnia najwięcej ludzi obejrzało "M jak miłość" na Dwójce, a wśród filmów tego dnia rządził "Hrabia Monte Christo" – oglądalność na poziomie 2,69 mln widzów.


Jak widać, telewizje publiczne wygrały w te dni z konkurencją. Ogólnie Polacy spędzili przed telewizorami każdego dnia świąt średnio 5 godzin i 25 minut.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...