Krystyna Pawłowicz o związkach partnerskich: "Mogę się wypowiadać! Ojciec Święty też nie ma dzieci"

Prof. Krystyna Pawłowicz o związkach partnerskich: "Mogę się wypowiadać! W taki sposób, jak Ojciec Święty, który też nie ma dzieci".
Prof. Krystyna Pawłowicz o związkach partnerskich: "Mogę się wypowiadać! W taki sposób, jak Ojciec Święty, który też nie ma dzieci". Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta
Profesor Krystyna Pawłowicz znalazła się w ogniu krytyki po swoim wystąpieniu podczas sejmowej debaty o związkach partnerskich. Internauci zorganizowali jej nawet akcję poszukiwania męża, by społeczeństwo miało z niej "pożytek". Pani poseł odpowiedziała właśnie wszystkim krytykantom.

Profesor Krystyna Pawłowicz stała się sławna dzięki swoim wypowiedziom na temat związków partnerskich. Posłanka PiS nie zawiodła również podczas ostatniej debaty, doprowadzając zwolenników związków partnerskich do białej gorączki. Mówiła bowiem: "Społeczeństwo nie może fundować słodkiego życia nietrwałym, jałowym związkom osób, z których społeczeństwo nie ma żadnego pożytku, tylko ze względu na łączącą ich więź seksualną".

Czytaj również: Sławomir Wałęsa, Maya Rostowska, Marta Kaczyńska – dzieci polityków piją, rozwodzą się i zagrażają ich karierom

Oburzona część internautów zlustrowała prof. Pawłowicz i odkryli, że nie ma ona ani męża ani dzieci. I w związku z tym powstała akcja "Poszukiwania męża dla poseł Pawłowicz". Teraz posłanka odpowiedziała krytykantom.

– Tak, ja wiem, lewica zarzuca mi, że jestem starą panną, że nie mam dzieci. A właśnie mogę się wypowiadać! W taki sposób jak Ojciec Święty, który też nie ma dzieci. I co, on ma prawo mówić o małżeństwie? – tak prof. Krystyna Pawłowicz w rozmowie z "Super Expressem" skwitowała oskarżenia krytykantów o to, że sama nie ma męża i dzieci.

– Proszę zapytać też tych komuchów, na jakiej podstawie oni wypowiadają się o Kościele i księżach, skoro w życiu nie byli w kościele, bo woda święcona ich odrzuca! – dodała posłanka. Obroniła się?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...