"Robi z Polaków bandę ciemniaków". Morawiecki zrecenzował "Zieloną granicę"
Dominika Stanisławska
25 września 2023, 08:33
·
3 minuty czytania
Mateusz Morawiecki podczas jednej ze swoich relacji w sieci odniósł się do najnowszej produkcji Agnieszki Holland. – Film "Zielona granica" robi z Polaków bandę ciemniaków, prymitywów, ludzi, którzy nie zasługują na szacunek – powiedział premier.