nt_logo

"Robi z Polaków bandę ciemniaków". Morawiecki zrecenzował "Zieloną granicę"

Dominika Stanisławska

25 września 2023, 08:33 · 3 minuty czytania
Mateusz Morawiecki podczas jednej ze swoich relacji w sieci odniósł się do najnowszej produkcji Agnieszki Holland. – Film "Zielona granica" robi z Polaków bandę ciemniaków, prymitywów, ludzi, którzy nie zasługują na szacunek – powiedział premier.