
Ewa Wanat - była redaktor naczelna Radia TOK FM - obejmie stanowiska redaktor naczelnej i dyrektor programu Radia dla Ciebie.
REKLAMA
Portal Press.pl poinformował, że Wanat rozpocznie pracę w Radiu dla Ciebie 1 maja 2013 r.
- Praca w Radiu dla Ciebie jest dla mnie wyzwaniem Stacja ma duży potencjał ludzki i dobrą infrastrukturę, ale słabą słuchalność. Postaram się zrobić wszystko, by ją podnieść - powiedziała Wanat.
Zobacz też: Ewa Wanat: Są dwa miejsca, w których powinniśmy o seksie rozmawiać. Sypialnia i szkoła [wywiad]
Dziennikarka dodała, że przyjęła ofertę Radia dla Ciebie także ze względu na osobę prezes tej rozgłośni Jolanty Kaczmarek, z którą chętnie będzie współpracować. Kaczmarek pełni obecnie również obowiązki redaktor naczelnej Radia dla Ciebie.
Radio dla Ciebie jest regionalną rozgłośnią Polskiego Radia, nadaje na obszarze województwa mazowieckiego oraz w internecie.
Zobacz też: "Kino za rogiem" – nowy projekt Ewy Wanat i Krystiana Legierskiego przybliży kino małym miejscowościom
Wanat przez dziewięć lat była redaktor naczelną Radia TOK FM. Z funkcji tej odeszła w kwietniu ubiegłego roku, po przekształceniach wprowadzonych w spółce Agora, do której należy rozgłośnia. Łukasz Grass, który w Radiu TOK FM był zastępcą Wanat, podkreślał wówczas, że była ona bardzo dobrą szefową.
- Była osobą niezwykle wymagającą wobec siebie i innych, a jednocześnie taką, z którą można było porozmawiać o sprawach prywatnych. Każdy, kto był z Ewą Wanat na "ty", wiedział, gdzie jest granica której nie powinno się przekraczać - mówił Grass.
Źródło: Press.pl
