Kagney Linn Karter nie żyje. Gwiazda filmów dla dorosłych miała zaledwie 36 lat. Informację o jej śmierci podał portal TMZ powołując się na jej przyjaciół. "Wygląda na to, że Kagney odebrała sobie życie" – czytamy.
Reklama.
Podobają Ci się moje artykuły? Możesz zostawić napiwek
Teraz możesz docenić pracę dziennikarzy i dziennikarek. Cała kwota trafi do nich. Wraz z napiwkiem możesz przekazać też krótką wiadomość.
Według amerykańskiego serwisu TMZKagney Linn Karter zmarła w czwartek (15 lutego) w swoim domu w Parmie w stanie Ohio. Przyjaciele zasugerowali, że była to śmierć samobójcza.
Zorganizowali zbiórkę pieniędzy, aby pomóc jej matce Tinie w pokryciu kosztów związanych z pogrzebem. Za cel zbiórki ustawili kwotę 8 tys. dol. "Wszelkie pozostałe środki zostaną przekazana na rzecz lokalnej organizacji charytatywnej zajmującej się ratowaniem zwierząt" – podano.
Kagney po raz pierwszy pojawiła się w świecie filmów dla dorosłych w 2008 roku. Pracowała też jako modelka i tańczyła w egzotycznych klubach.
Około pięć lat temu porzuciła Los Angeles i wróciła do tańca na rurze. Regularnie uczęszczała na zajęcia do studia w Ohio. Właścicielki lokalu wspominają: "Kagney była kobietą, która nosiła wiele kapeluszy; była performerką, piosenkarką, tancerką, córką i przyjaciółką".
"Gdy już odchodziła ze świata filmów porno, założyła własne studio. Skupiała się na sztuce i technice tańca na rurze. W Internecie dzieliła się swoimi postępami" – dowiadujemy się.
"Niestety, pomimo wielu imponujących osiągnięć i talentów, Kagney przez lata borykała się z problemami psychicznymi (...) Chociaż niewątpliwie czuła się samotna we własnej głowie, starała się troszczyć o znajomych" – przypominają jej przyjaciele, cytowani przez TMZ.
***
Przypominamy, że każda osoba, która boryka się z depresją lub ma problemy i chciałby porozmawiać, może zadzwonić pod jeden z poniższych numerów telefonu:
116 123 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godzinach 14–22
(22) 855 44 32 – Ośrodek Interwencji Kryzysowej – pomoc psychiatryczno-pedagogiczna, czynny 7 dni w tygodniu całodobowo
(22) 484 88 01 – Antydepresyjny Telefonia Zaufania fundacji ITAKA, czynny cały tydzień z wyjątkiem soboty, godziny dostępne na stronie stopdepresji.pl
(22) 594 91 00 – Antydepresyjny Telefon Forum Przeciwko Depresji, czynny w każdą środę i czwartek od 17 do 19
W naTemat jestem dziennikarką i lubię pisać o show-biznesie. O tym, co nowego i zaskakującego dzieje się u polskich i zagranicznych gwiazd. Internetowe dramy, kontrowersyjne wypowiedzi, a także ciekawostki z życia codziennego znanych twarzy – śledzę je wszystkie i informuję o nich w swoich artykułach.