Ks. Dariusz Oko mówił w Sejmie o gender. "Ateiści, maniacy seksualni"

Ksiądz Dariusz Oko wygłosił w Sejmie wykład dotyczący ideologii gender i rewolucji seksualnej
Ksiądz Dariusz Oko wygłosił w Sejmie wykład dotyczący ideologii gender i rewolucji seksualnej Fot. Tymon Markowski / Agencja Gazeta
W Sejmie gości dzisiaj ks. Dariusz Oko, który podczas posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski wystąpił w roli specjalnego prelegenta. Przemawiając do posłów, kapłan skupił się na temacie ideologii gender. – Ludzie, którzy promują gender, zasadniczo są ateistami. Ta teoria wynika z pewnej potrzeby sensu każdego człowieka, także jeżeli jest ateistą. Tylko ateista jest w tej trudnej sytuacji, że jeżeli Bóg istnieje, a on od początku Go odrzuca, to tak jakby mówić, że słońce nie istnieje i żyć w ciągłym zaćmieniu słońca. To jest absurd – powiedział ks. Oko.


Ks. Dariusz Oko był specjalnym gościem wspólnego posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski oraz Parlamentarnego Zespołu Członków i Sympatyków Ruchu Światło-Życie, Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

Podczas swojego wystąpienia, duchowny zauważył, że ideologia gender wypływa z tego samego źródła, co ideologia dyktatora Kambodży Pol Pota. Według niego obydwie ideologie czerpią z "ateistycznej filozofii Sartre’a".

Ks. Dariusz Oko

Gender staje się główną ideologią antychrześcijańską – taranem, który wali w mury Kościoła i do którego przykłada rękę każdy, kto Kościoła nie cierpi, nawet nienawidzi.

Zauważmy, że najgorsze ideologie, nazizm i komunizm, nienawidziły się nawzajem w pewnym etapie. Miały wiele podobieństw, ale nienawidziły się. Doszło do strasznej wojny. Ich wspólną cechą była m.in. nienawiść do chrześcijaństwa. Niemcy mordowali przede wszystkim Żydów, sowieci burżuazję, natomiast potem zgodnie mordowali chrześcijan, którzy byli na drugim miejscu. W Auschwitz, zapowiadano: Żyd może żyć miesiąc, a ksiądz katolicki 3 miesiące. Reszta pół roku. W Sowietach zamordowano prawie wszystkich duchownych


– Dla niektórych ludzi, szczególnie niewierzących, seks może stać się zbyt ważny. Mogą nawet łatwiej stać się maniakami seksualnymi. To częściowo tłumaczy gender. Zastanawiamy się, kto mógł coś takiego napisać. Jeżeli przyjmiemy, że napisali to maniacy seksualni, to staje się to częściowo zrozumiałe – dodał ks. Oko.


Kapłan odniósł się także do rewolucji seksualnej, której bolesne skutki Europa odczuwa do dzisiaj. – W Europie rośnie wielomilionowa rzesza niewolnic seksualnych. To efekt rewolucji seksualnej. Tu w Warszawie na pewno jest mnóstwo takich miejsc. Ale o tym genderyści nie mówią – zauważył ks. Oko.Ks. Dariusz Oko

Czytamy w dokumentach (także w dokumentach państwa polskiego), że genderyzm ma być wprowadzany wszędzie. Nie ma dziedziny życia społecznego, politycznego, państwowego, które mogłoby być wolne od genderyzmu. Ten program przyjęto bez konsultacji ze społeczeństwem – tego nie głosowano. Ta ideologia ma być wprowadzana w każdym możliwym miejscu.

Totalitaryzm: w prawie, kulturze, polityce, mediach, przedszkolach, szkołach, uczelniach. Generalna ofensywa genderyzmu. Jest to głęboko antydemokratyczne.źródło: Gazeta.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem