Były piłkarz Legii i Ruchu typuje wyniki kolejki ligowej. Zobacz jego przewidywania

Ostatni mecz Legii z Ruchem. W sobotę starcie tych drużyn będzie już dużo, dużo ważniejsze.
Ostatni mecz Legii z Ruchem. W sobotę starcie tych drużyn będzie już dużo, dużo ważniejsze. fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta
W najbliższej kolejce dwa mecze już się odbyły, zostało więc sześć. Najważniejsze będzie na pewno spotkanie Legii z Ruchem przy Łazienkowskiej, które niewykluczone, że zadecyduje o mistrzostwie kraju. Właśnie dlatego wyniki tej kolejki typujemy wspólnie z Krzysztofem Gawarą, który grał w obu tych klubach. A jako trener przepracował później kilka lat w Legii.Tydzień temu typowaliśmy wyniki spotkań wspólnie z prezenterem TVN Tomaszem Zubilewiczem. I my i on przewidzieliśmy dokładny wynik meczu Widzewa z chorzowskim z Ruchem. Nam dodatkowo udało się trafić wygraną 3:1 Lecha Poznań z Cracovią. W rezultacie zdobyliśmy 12 punktów, a Zubilewicz - 6.

Tu zobaczysz typy nasze i Zubilewicza

A jak będzie teraz? Zdaniem Gawary Legia po dobrym spotkaniu poradzi sobie z Ruchem. Nasz rozmówca stawia też na porażkę Wisły w Białymstoku i wygraną ŁKS-u w derbach Łodzi. Śląsk, jego zdaniem, ponownie wygra u siebie, a Korona Kielce nie poradzi sobie z poznańskim Lechem.

Oto typy Krzysztofa Gawary:
Jagiellonia - Wisła 2:1
Korona - Lech 1:1
Lechia - Zagłębie 1:0
Legia - Ruch 3:1
ŁKS - Widzew 2:0
Śląsk - Bełchatów 2:0

Czy na inwestowaniu w polski klub da się zarobić?

My tę kolejkę widzimy nieco inaczej. Ruch ma wystarczający potencjał by pokonać Legię na Łazienkowskiej, tym bardziej, że gospodarze zagrają bez trzech podstawowych piłkarzy. Wciąż w walce o tytuł pozostanie według nas Korona, po pokonaniu Lecha. Podobnie jak Gawara spodziewamy się porażek Wisły oraz Widzewa.


Oto typy działu sport:
Jagiellonia - Wisła 2:0
Korona - Lech 3:1
Lechia - Zagłębie 0:1
Legia - Ruch 1:2
ŁKS - Widzew 1:0
Śląsk - Bełchatów 1:1

A wy jakich wyników się spodziewacie?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...