Niezrozumiała decyzja organizatorów ME w Berlinie. "Zignorowali" doskonałe występy Polaków

redakcja naTemat
Codziennie na Twitterze organizatorzy lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Berlinie pytają internautów o wydarzenie dnia. I choć w sobotni wieczór nasi reprezentanci zdobyli trzy złote medale i w wielkim stylu wrócili na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw, ich wyczyny zostały... pominięte.
Justyna Święty-Ersetic zdobyła wczoraj dwa złote medale w... półtorej godziny. Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Przypomnijmy, że biało-czerwoni w sobotni wieczór całkowicie zdominowali rywalizację w Berlinie. Justyna Święty-Ersetic zdobyła dwa złote medale w ciągu... 90 minut. Adam Kszczot został lekkoatletycznym mistrzem Europy w biegu na 800 metrów po raz... trzeci z rzędu.