Świetny mecz w cieniu słabego sędziego. Polska przegrała w siatkówkę z Iranem

Kamil Rakosza
Polacy przegrali w drugim dniu turnieju Ligi Narodów w meczu z Iranem. Rozgrywka skończyła się wynikiem 3:2 dla "Persów". Sędziowie w spotkaniu zaprezentowali się wyjątkowo słabo.
Polacy ulegli reprezentacji Iranu 3:2. Fot. Facebook / Polska Siatkówka
Polscy kibice są po prostu wściekli na sędziów spotkania, które odbyło się w irańskiej Urmii. Na Twitterze pojawiają się pierwsze memy, w których arbitrzy są wyśmiewani przez fanów reprezentacji Polski. Ich błędy były najmniej przyjemnym elementem spotkania. Sam mecz był utrzymany na światowym poziomie. Do drugiej połowy czwartego seta ekipy nie odpuszczały, zarówno Polakom jak Irańczykom w pełni zależało na zwycięstwie. W poszczególnych seta pojawiały się pewne, wysokie wygrane. Iran - Polska 3:2 (25:20, 21:25, 18:25, 25:17, 15:8).

W czwartym secie coś jednak pękło w polskiej reprezentacji i biało-czerwoni dopuścili do tie-breaka. W nim Polacy zostali rozbici 15:8.