Są powody do świętowania. Jarosław Kaczyński kończy 68 lat! Czego życzą mu internauci?

Jarosław Kaczyński urodził się 18 czerwca 1949 roku w Warszawie. Z wykształcenia jest prawnikiem, od wielu lat jest na scenie politycznej. Prywatnie jest kawalerem i mieszka na warszawskim Żoliborzu.
Jarosław Kaczyński urodził się 18 czerwca 1949 roku w Warszawie. Z wykształcenia jest prawnikiem, od wielu lat jest na scenie politycznej. Prywatnie jest kawalerem i mieszka na warszawskim Żoliborzu. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Sondaże wskazują, że jest jedną z najbardziej znienawidzonych i uwielbianych osób w Polsce. Równocześnie. Jedni się go boją, słuchają, szanują, drudzy szydzą, potępiają i gardzą. O Jarosławie Kaczyńskim napisano wiele zarówno artykułów pełnych krytyki jak i peanów. Co można życzyć osobie, która osiągnęła tak wiele? Wszak tak naprawdę to on rządzi Polską.

Jak można się domyślić, na portalach społecznościowych od rana trwa festiwal i wazeliniarstwa, i hejtu. W sieci są już pierwsze laurki.
I tradycyjne teksty urodzinowe.
Na Twitterze cały czas pojawiają się kolejne wpisy urodzinowe. Nie tylko z życzeniami.
Pod tagiem "68TwarzyJarka" jest już sporo okolicznościowych memów.
Przy niektórych tweetach polityków są kolejne wpisy z m.in. prośbą o przekazanie kolejnych życzeń Jarosławowi Kaczyńskiemu.
Życzenia składają nie tylko członkowie partii, ale i blogerzy.
Są też – nazwijmy to – przemyślenia.
I spostrzeżenia.
Natomiast na zjeździe klubów "Gazety Polskiej" (do którego uczestników prezes PiS napisał list, gdzie "gorszy sort" zastąpił "nowymi barbarzyńcami") Tomasz Sakiewicz i chór zaśpiewali Jarosławowi Kaczyńskiemu gromkie "Sto lat".
A wy czego życzycie Jarosławowi Kaczyńskiemu?
Trwa ładowanie komentarzy...