Nie żyje Grzegorz Miecugow. Dziennikarz TVN miał 61 lat, chorował na raka

Nie żyje Grzegorz Miecugow. Dziennikarz zmarł w wieku 61 lat, od dawna zmagał się z rakiem. Informację tę łamiącym się głosem przekazała na antenie TVN24 prowadząca program Diana Rudnik.

W latach 80. był dziennikarzem radiowej Trójki, potem jej dyrektorem. Później, po 89', rozpoczął telewizyjną przygodę w TVP, a następnie współtworzył TVN oraz TVN24. Był jednym z twórców "Faktów" i prowadzących program "Szkło kontaktowe".

To najsmutniejsza wiadomość jaką mamy Wam do przekazania. Grzegorz Miecugow nie żyje. Szef redakcji Szkła Kontaktowego, współzałożyciel Faktów TVN, nasz przyjaciel i po prostu bardzo dobry człowiek. Żegnaj.

Opublikowany przez Szkło Kontaktowe TVN24 na 26 sierpnia 2017
"To najsmutniejsza wiadomość jaką mamy Wam do przekazania. Grzegorz Miecugow nie żyje. Szef redakcji Szkła Kontaktowego, współzałożyciel Faktów TVN, nasz przyjaciel i po prostu bardzo dobry człowiek. Żegnaj" – napisano na profilu "Szkła kontaktowego". Takich pożegnań przybywa teraz z minuty na minutę.
Kilka lat temu Miecugow udzielił naTemat wywiadu na 10-lecie swojego "dziecka" – programu "Szkło kontaktowe". I nie ma wątpliwości, że program ten bez niego, bez jego humoru i dowcipów wypowiadanych niemal z kamienną twarzą, nie będzie taki sam.

Z rakiem zmagał się od kilku lat. Parę miesięcy temu na jednym ze spotkań autorskich przyznał: "Wiem, że ja kiedyś umrę, pytanie wcześniej czy później. Mam jeszcze sporo do zrobienia. Tak czuję. Nie będę robił z tego tragedii, będę walczył".
Trwa ładowanie komentarzy...