Z tej afery płynie istotna lekcja, jak dziś zrobić łatwą kasę. Oto plan w 5 punktach, aby zdobyć 20 mln zł

Wyciągamy listę, która pozwoli łatwo zdobyć duże pieniądze.  Praca u premier Beaty Szydło z pewnością się pozwoli ci wystrzelić na wierzchołek drabiny powodzenia.
Wyciągamy listę, która pozwoli łatwo zdobyć duże pieniądze. Praca u premier Beaty Szydło z pewnością się pozwoli ci wystrzelić na wierzchołek drabiny powodzenia. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
20 milionów złotych państwowej pieniędzy dla spółki, która jeszcze kilka tygodni nie istniała, zmuszą do zastanowienia, co robisz nie tak, że nie masz takiej kasy. Internauci podpowiadają jak przestać być naiwniakiem. Musisz spełnić tylko pięć punktów z rozpiski poniżej.

Niedawno premier Beata Szydło gorąco zapewniała, że Polska Fundacja Narodowa, zajmie się promocją Polski. Wkrótce państwowe spółki hojną ręką sypnęły pieniędzmi dla dopiero co powstałej fundacji.

Rekord w zdobywaniu pieniędzy pobiła jednak inna spółka. Raczej nie przypadek, że założyły ją osoby, które jeszcze kilka tygodni temu były pracownikami Kancelarii Premier. Teraz dostali zlecenie na promowanie rządowej reformy sądownictwa. 20 baniek, bez przetargu.

Zmusiło, to internautów do przemyślenia swojej ścieżki rozwoju. Wypunktowali, jakie należy spełnić kryteria, aby łatwo zdobyć kasę.
Pomyśleć, że jeszcze niedawno opisywaliśmy karierę Bartłomieja Misiewicza. Blednie przy aferze billboardowej. Jan Kunert autor pięciopunktowej drabiny kariery nie zmierza z nie korzystać, ale jeśli ktoś chce może się inspirować.
Trwa ładowanie komentarzy...