Nieoficjalnie: Filip Chajzer zawieszony za materiał z "Dzień Dobry TVN". Rzecznik stacji zaprzecza

Filip Chajzer w materiale o gazie
Filip Chajzer w materiale o gazie Fot. "Dzień dobry TVN"
Filip Chajzer, autor popularnego w sieci materiału "Jak się robi newsy w telewizji", został zawieszony przez swoich przełożonych – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Rzecznik TVN twierdzi jednak, że o zawieszeniu "nie ma mowy".

Materiał Chajzera z "Dzień Dobry TVN", w którym autor sparodiował posób przygotowywania "newsów" do programów informacyjnych, wzbudził sporo kontrowersji. Część internautów pisała, że Chajzer doskonale oddał banalność prezentowanych w serwisach informacyjnych materiałów.

Kasia

Doskonałe! Oficjalnie popłakałam się ze śmiechu :D Doceniam tym bardziej jako dziennikarz. Nie interesuje mnie czy to gdzieś było czy nie. W Polsce nie widziałam :) Gratuluję!


Tomasz

Pan Filip i sposób prezentacji jest rewelacyjny.


Sam dziennikarz mówił nam wczoraj, że liczy na "poczucie ironii i dystans do siebie koleżanek i kolegów dziennikarzy". – A tak zupełnie serio zrobiłem to, żeby rozbawić ludzi – stwierdził.

Dziś jeden z pracowników stacji przekazał nam informację, że Chajzer został zawieszony przez TVN. – Z tego, co wiem, to prawda – potwierdził w rozmowie z naTemat inny dziennikarz.

Sam zainteresowany odmówił rozmowy na ten temat.

O potwierdzenie informacji poprosiliśmy rzecznika TVN Karola Smoląga. – Nie ma mowy o żadnym zawieszeniu – powiedział, już po publikacji artykułu w naTemat.

Z informacji portalu wirtualnemedia.pl wynika, że Chajzer otrzymał "reprymendę".

Czytaj także: Jak TVN dziecko z kąpielą wylał
Trwa ładowanie komentarzy...