Rusza sezon na juwenalia. Ciekawa kampania reklamowa SGH

Juwenalia 2011
Juwenalia 2011 Fot . Marcin Stępień / Agencja Gazeta
Studenci z niecierpliwością odmierzają czas do tegorocznych Juwenaliów. Jak co roku, w największych miastach w Polsce odbędą się koncerty znanych i lubianych zespołów muzycznych. Nietrudno zauważyć, że szkoły wyższe prześcigają się w coraz to nowszych i lepszych kampaniach reklamowych promujących ich studencką imprezę. Na ciekawy pomysł wpadli zwłaszcza studenci Szkoły Głównej Handlowej.


W tym roku po raz pierwszy od wielu lat SGH organizuje oficjalne Juwenalia, na które zaprasza wszystkich studentów i sympatyków uczelni. Nie liczy się wiek, nie liczy się płeć czy narodowość. Zaproszeni są wszyscy - zachęcają organizatorzy. A zaproszenie na imprezę jest nietypowe i przez to bardzo oryginalne. Studenci SGH przygotowali kampanię reklamową, która jak na studenckie możliwości robi naprawdę niezłe wrażenie.

Podaj, przynieś, pozamiataj. Jak naprawdę wyglądają praktyki studenckie?

Line-up:

12 maja; Ogrody Rektorskie SGH

12.00 - 15.00 - Piknik dla pracowników SGH
15.15 - 16.45 - Zabili mi Żółwia
17.00 - 18.30 - donGURALesko
18.45 - 20.15 - Marika
20.30 - 22.00 – BigCyc
22.00- AfterPar(k)ty w klubie PARK

Cztery kilkuminutowe reklamy przedstawiają studentów w różnych budynkach uczelni. Każdy z nich poświęcony jest jednej osobie, by na końcu ostatniego, wszyscy bohaterowie spotkali się razem w jednym miejscu - głównym holu uczelni. Spoty łączą się w całość, a w każdym z nich student bądź studentka odnajdują pewien skrawek papieru...

Na końcu pojawia się też gość specjalny - Skiba: - Młodzi i starzy, grubi i szczupli, łysi i owłosieni; 12 maja, Ogrody Rektorskie - niesamowita rockandrollowa impreza - Juwenalia. Musisz tam być - zachęca lider zespołu Big Cyc.


Juwenalia SGH rozpoczną się 12 maja o godzinie 15.00 w Ogrodach Rektorskich w Warszawie. Studentom czas umilą takie zespoły jak Zabili mi Żółwia, donGURALesko, Marika oraz gwiazda wieczoru - Big Cyc. Organizatorzy zapewniają, jak mówią, sporą dawkę pozytywnych emocji i jednocześnie wspominają o wielkim show na warszawskim Mokotowie. Według nich, nikt nie wyjdzie z imprezy niezadowolony.


Pieniądze od rodziców. Kiedy nadchodzi czas, by "zakręcić kurek"?

Więcej informacji na: www.juwenaliasgh.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...