Netflix na miarę naszych możliwości. TVN wypuszcza pierwszy wyłącznie internetowy serial "Web Therapy"

Agata Kulesza zagra psychoterapeutkę, która kontaktuje się z pacjentami przez Internet
Agata Kulesza zagra psychoterapeutkę, która kontaktuje się z pacjentami przez Internet Fot. Screen / We Therapy
Stacja wyprodukowała serię wyłącznie na użytek platformy Player.pl. "Web Therapy" jest polską wersją amerykańskiego hitu z Lisą Kudrow w roli głównej. Ta gra psychoteraputkę, która udziela rad za pośrednictwem komunikatora internetowego. Teraz wcieli się w nią Agata Kulesza.


Adaptacja bijącego za oceanem rekordy popularności serialu jest pierwszą polską produkcją, którą można oglądać wyłącznie w internecie. Jak obiecuje Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, to dopiero początek. – „Web Therapy” jest potwierdzeniem, że TVN myśli poważnie o wspieraniu lokalnych produkcji i polskich twórców – powiedział w rozmowie z "Wirtualnymi Mediami". W przyszłości Player ma przypominać Netflixa i kojarzyć się z własnymi produkcjami.

"Web Therapy" to 10 odcinków, każdy trwa po 20 minut. Pierwszy jest bezpłatny, za kolejne trzeba będzie już uiścić opłaty. Premiera odbędzie się 21 października, a wszystkie epizody zostaną udostępnione na raz.

Poza Agatą Kuleszą, w serialu wystąpią m.in.: Magdalena Boczarska, Izabela Kuna, Edyta Olszówka, Jan Peszek, Cezary Kosiński, Andrzej Zieliński, Piotr Polk i Adam Woronowicz. Za reżyserię odpowiada Wojciech Kalarus. W oryginale pacjentów grali m.in. Meryl Streep, Meg Ryan, Matthew Perry czy Alan Cumming.

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...