Z trzeciego miejsca na pierwsze. "Fakty" z najlepszą oglądalnością, najbardziej stracił "Teleexpress"

"Fakty" z największą oglądalnością, z najniższą "Teleexpress".
"Fakty" z największą oglądalnością, z najniższą "Teleexpress". Fot. TVN
2,42 mln osób oglądało w sierpniu główny serwis stacji TVN. W ten sposób "Fakty" osiągają pozycję lidera. Za nimi plasują się "Wiadomości" i "Teleexpress". Ostatni program po przejęciu przez Klaudiusza Pobudzina, stracił 705 tys. widzów.


"Fakty" zajmują pierwsze miejsce z wynikiem nieco niższym niż rok temu, ale i tak straciły najmniej - 36 tys. widzów. Dla porównania, dużo gorzej radziły sobie "Wiadomości", których widownia pomniejszyła się o 206 tys. oglądających. Pod względem strat na głowę bije je "Teleexpress", dotychczasowy lider rankingu. W sierpniu z jego oglądania zrezygnowało 705 tys. Polaków. Oczywiście, to mogła być reakcja na informację, że szefem programu został Klaudiusz Pobudzin.

Pojawienie się dziennikarza, krytykującego agencję Nielsen Audience Measurment, bo opublikowała druzgocąco niskie wyniki oglądalności TVP, jest więc chyba strzałem w kolano dla stacji. Kolejny, kto wie, może najbardziej bolesny, to odejście Macieja Orłosia. Jego pożegnalny odcinek, jak podają Wirtualnemedia.pl, obejrzało 2 681 866 widzów. Sierpniowy wynik "Teleexpressu" to 2,21 mln.

źródło: wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...