Hasło "Bartłomiej Misiewicz" zniknęło z Wikipedii. "Przepraszamy, ta strona w ciągu 24 godzin została usunięta"

Z Wikipedii zniknęło hasło "Bartłomiej Misiewicz".
Z Wikipedii zniknęło hasło "Bartłomiej Misiewicz". Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Uwagę na to zwrócił jeden z internautów. Było hasło i już go nie ma. Jak informuje Wikipedia, zmiany zostały dokonane w ciągu ostatniej doby.

Na podglądzie wyszukiwarki można jeszcze wychwycić, że Bartłomiej Misiewicz (ur. 27 marca 1990) to "pracownik administracji rządowej wyznania rzymskokatolickiego. Od 2010 członek Prawa i Sprawiedliwości". Więcej się nie dowiemy.


26-letni urzędnik państwowy nie ma ostatnio dobrej passy. Medal, który otrzymał za zasługi dla kraju, okrzyk żołnierzy skierowany po jego adresem "Czołem panie ministrze" wywołały burzę. Do tego dochodzi młody wiek i brak doświadczenia, a ostatnio informacje o kolejnych radach nadzorczych w państwowych firmach, w których zasiada.

"Tę listę znowu trzeba wydłużyć. Otóż Misiewicz jest konsultantem merytorycznym programu NaszaArmia.pl, emitowanego w Telewizji Polskiej" – pisał dopiero Kamil Sikora.

Wreszcie wątpliwości zaczęło budzić jego wykształcenie. Gdy dziennikarze o to pytali, miesiącami nie uzyskiwali odpowiedzi. Dopiero w środę, w Faktach po Faktach, Bartłomiej Misiewicz powiedział w rozmowie telefonicznej, ujawnił rąbka tajemnicy – "kończy studia licencjackie".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...