Wszystko czego nie wiecie o Renacie Kaczoruk. Sekrety najbardziej nielubianej gwiazdy "Azja Express"

Renata Kaczoruk jest uczestniczką programu "Azja Exress". Przez niektórych jet uważana za czarny charakter. Czy słusznie?
Renata Kaczoruk jest uczestniczką programu "Azja Exress". Przez niektórych jet uważana za czarny charakter. Czy słusznie? materiały prasowe TVN
Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, niedoszła aktorka, czy modelka z szansą na międzynarodową karierę? Kim jest Renata Kaczoruk, czarny charakter programu "Azja Express"? Okazuje się, że jest postacią bardzo niejednoznaczną. I właśnie dlatego budzi tyle skrajnych emocji.

Żona nie żona Wojewódzkiego
Informacja o ślubie Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk była absolutną sensacją września. Showman podczas własnego programu "Kuba Wojewódzki" pokazał nawet ślubną obrączkę, a później zaczął przyjmować gratulacje na Facebooku. Chociaż od początku news wzbudzał wątpliwości, to część mediów uwierzyła, że najbardziej zatwardziały kawaler w Polsce wreszcie się ożenił.

Do mediów przedostała się nawet rzekoma relacja świadka, który ponoć widział przygotowania do weselnego przyjęcia w Juracie. Kilka tygodni później okazało się, że Kuba i Renata wszystko ukartowali na potrzeby kampanii reklamowej jednej z sieci komórkowych. Ostatnio Wojewódzki rozwiał resztki wątpliwości. W wywiadzie udzielonym Playboy.pl cynicznie przyznał, że zakpił sobie z portali społecznościowych. "Chcieliście ślubu, to macie ślub" powiedział, czym rozsierdził większość dziennikarzy show-biznesowych.
Renata ma siostrę bliźniaczkę
Agata Kaczoruk to bliźniacza siostra Renaty. Dziewczyny mają na koncie wiele sesji zdjęciowych. Modelki mają identyczny wzrost - 180 cm oraz wymiary: 88-58-88. Siostry zrobiły wspólnie editoriale dla amerykańskiego wydania "EllE" oraz "Marie Claire". Renata wciąż jest modelką prestiżowej warszawskiej agencji "Model Plus".

Agata jest absolwentką SWPS-u, Uniwersytetu Humanistyczno-społecznego. Okazuje się, że mimo łudzącego podobieństwa, siostry mają zupełnie inne poglądy. Renata wraz z Kubą wspierała kampanię Bronisława Komorowskiego, podczas gdy siostra w tym samym czasie udostępniała na swoim profilu materiały atakujące lub mające kompromitować prezydenta Komorowskiego. Podobno Agata wraz z narzeczonym należy do wspólnoty chrześcijańskiej i promuje czystość przedmałżeńską.
Dobre wykształcenie i ambicje polityczne
Renata, podobnie jak siostra ma solidne wykształcenie. Skończyła studia międzywydziałowe na Uniwersytecie Warszawskim ( profil matematyczno-przyrodniczy) oraz psychologię na SWPS, gdzie zamierza się także doktoryzować. Współpracowała też z posłem Parlamentu Europejskiego, Michałem Boni, przy projektach związanych z cyfryzacją oraz start-upami. Bierze aktywnie udział w międzynarodowych konferencjach. Często widywana jest na demonstracjach antyrządowych organizowanych przez KOD oraz Partię Razem.
Niespełniona aktorka
Renata miała od zawsze pociąg do show-biznesu. Zanim poznała Kubę Wojewódzkiego, była często widywana na castingach do seriali, reklam, czy programów telewizyjnych. Jako aktorka nie ma na razie wybitnych osiągnięć. Najczęściej dostawała role "po warunkach". Wystąpiła jako modelka w komedii " Miłość na wybiegu"Krzysztofa Langa, przez rok grała też razem z siostrą Agatą w popularnym serialu " Pierwsza miłość". Dwa lata temu obsadzono ją w epizodycznej roli, znowu modelki, w serialu TVN-u, "Sama słodycz".
Patriotyczne tradycje
Renata pochodzi z bardzo zasłużonej, patriotycznej rodziny. Dziadek, Józef Kaczoruk, to przedwojenny oficer Korpusu Ochrony Pogranicza w Wilnie. W czasie II wojny światowej walczył w kampanii wrześniowej i został ranny. Zesłano go do Rosji, ale udało mu się uciec z transportu. Później jako podporucznik AK o pseudonimie "Kiwi" działał na Zamojszczyźnie, gdzie kierował akcjami zbrojnymi zarówno przeciwko Niemcom, jak i UPA. Dowodził m.in akcją odwetową na wieś Cieszyn oraz obroną Kazimierówki. Po wojnie często zatrzymywany i nękany przez UB.


Ojciec Renaty, Ryszard Kaczoruk, także działał w podziemiu antykomunistycznym. W 1982 był internowany za kolportaż "ulotek o wrogiej treści". Rodzina Renaty obecnie mieszka we Wrocławiu.

Napisz do autora: oskar.maya@natemat.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...