Scheuring-Wielgus nie czuje się winna, ale Nowoczesna przeprasza. "Jeśli Bugałę uraziło pytanie o jej manipulacje"

Scheuring-Wielgus nie czuje się winna, ale Nowoczesna za nią przeprasza. "Jeżeli Ewa Bugała czuje się urażona pytaniem o swoje manipulacje"
Scheuring-Wielgus nie czuje się winna, ale Nowoczesna za nią przeprasza. "Jeżeli Ewa Bugała czuje się urażona pytaniem o swoje manipulacje" Fot. Twitter.com / J. Scheuring-Wielgus
– Wstydzi się pani? Wstydzi się pani, że takie zmanipulowane informacje przekazuje, że szkaluje organizacje pozarządowe – dopytywała posłanka .Nowoczesnej wręcz goniąc reporterkę "Wiadomości" w Sejmie. Joanna Scheuring-Wielgus wczoraj na Twitterze zamieściła nagranie wideo z udziałem Ewy Bugały. I choć ona sama nie widzi w tym nic niewłaściwego, to jej klub przeprasza gwiazdę TVP.


Role się odwróciły. "Ewa Bugała zwykle nagrywa nas, dziś my nagraliśmy ją" – napisała na Twitterze posłanka Nowoczesnej i zamieściła ten filmik, który do tej pory polubiło już około półtora tysiąca użytkowników.
Można się było spodziewać, że TVP sprawy nie pozostawi bez odpowiedzi. Fani "Wiadomości" się nie zawiedli. Ewa Bugała przygotowała obszerny materiał, w którym zemściła się na przedstawicielce opozycji.

I choć spadła na nią lawina krytyki, sama Scheuring-Wielgus nie widzi powodów przy przepraszać dziennikarkę narodowej telewizji. Nieco inny to przyjęła jej partia. – Jeżeli Ewa Bugała z „Wiadomości” lub jakikolwiek dziennikarz z innych mediów poczuli się urażeni zadaniem pytania o manipulacje to przepraszam – powiedział rzecznik Nowoczesnej Paweł Rabiej portalowi wirtualnemedia.pl. Jednocześnie tłumaczył zachowanie Scheuring-Wielgus przypominając, że posłanka osobiście prowadziła fundację i jest zaangażowana w sprawę organizacji pozarządowych. – Sądzę, że miała powody, aby osobiście zareagować w sposób bardzo zdecydowany na manipulacje "Wiadomości”. Materiały pani Bugały były skrajnie nierzetelne i szkodliwe. Popieram reakcję naszej posłanki – zaznaczył Rabiej.

źródło: wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0Zdrojewski "chlapnął" o jedno zdanie za dużo. PO odcięła się od jego słów