"Gazeta Polska" na tropie nowych "faktów" smoleńskich. Tego o remoncie rządowego tupolewa jeszcze nie wiedzieliście

"Gazeta Polska"" Ogrodnik remontował tupolewa.
"Gazeta Polska"" Ogrodnik remontował tupolewa. Fot. Stefan Romanik / AG
"Mocna okładka! Przygotuj się!" – tak reklamuje najnowsze wydanie "Gazety Polskiej" Telewizja Republika. Mają się w nim znaleźć nowe, nieznane dotąd "fakty" dotyczące katastrofy smoleńskiej. Im bliżej rocznicy tej tragedii, tym większy mamy wysyp takich rewelacji. "GP" wzięła się właśnie za remont tupolewa i twierdzi, że przeprowadził go ogrodnik. "Z tymi ogrodnikami to nigdy nic nie wiadomo. Obecny Marszałek Sejmu jest na ten przykład z wykształcenia ogrodnikiem" – tak celnie ripostuje jeden z internautów.


"Redakcja ujawni nieznane dotąd fakty nt. katastrofy smoleńskiej" – zachwala TV Republika artykuł kolegów po fachu. Jakie to fakty? "Ogrodnik remontował tupolewa" – czytamy.

Zaskoczeni? W internecie już widać, z jakimi reakcjami spotyka się ta informacja. "Z tymi ogrodnikami to nigdy nic nie wiadomo. Obecny Marszałek Sejmu jest na ten przykład z wykształcenia ogrodnikiem" – komentuje jeden z internautów na FB "Gazety Polskiej". Faktycznie, sprawdziliśmy, marszałek Sejmu Marek Kuchciński, z wykształcenia jest technikiem ogrodnikiem. Czy ma to teraz jakieś znaczenie?

Inni zresztą widzą to nie lepiej.
"Gazeta Polska" wychodzi w środę. "Przetarg na remont rządowego tupolewa wygrała firma, której właściciel jest z wykształcenia ogrodnikiem, a w latach 80. organizował koncerty polskich zespołów dla Polaków pracujących w ZSRS. Żoną człowieka, który skierował Tu-154 do zakładów ludzi Putina, była Rosjanka z Kaliningradu" – tak streszcza swoje rewelacje.
Czy naród to kupi i zacznie bardziej wierzyć w teorie spiskowe? Bardzo wątpliwe. Tu pisaliśmy o sondażu "Rzeczpospolitej", z którego wynika, że większość Polaków wierzy w wypadek, a nie zamach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"