Awantura z udziałem pracownika TVP i uczestników Klubu Obywatelskiego. "Pan pomawia telewizję publiczną!"

Pracownik TVP (potrząsa palcem) zdenerwował się słowami, że w Polsce nie ma już telewizji publicznej.
Pracownik TVP (potrząsa palcem) zdenerwował się słowami, że w Polsce nie ma już telewizji publicznej. screen TVP Info
TVP opublikowała na Twitterze fragment nagrania, na którym widać awanturę pomiędzy jej pracownikiem i uczestnikami spotkania Klubu Obywatelskiego, w tym politykami Platformy. Mężczyzna z TVP przez mikrofon wyraża oburzenie opinią, że nie ma telewizji publicznej (bo - w domyśle - jest partyjna telewizja PiS), a osoby zgromadzone na sali próbują go przekrzyczeć.


Opinia, że w Polsce nie ma już telewizji publicznej, wybrzmiała głośno kilka dni temu, gdy Donald Tusk zmierzał na przesłuchanie w prokuraturze w związku z katastrofą smoleńską. Na pytanie pracownika TVP Gdańsk o otwieranie trumien ofiar wypadku lotniczego, Tusk odpowiedział jedynie, że nie ma w Polsce telewizji publicznej.

To samo stwierdzenie najwyraźniej padło na spotkaniu Klubu Obywatelskiego, organizowanego przez PO, bo mały, minutowy, fragment nagrania opublikowany przez TVP Info pokazuje zdenerwowanego pracownika TVP, który sprzeciwia się takiemu poglądowi. "Pan pomawia telewizję publiczną!" – krzyczy do marszałka Borusewicza.

Lider PO, Grzegorz Schetyna, zarzuca mu bezczelność i mówi, że zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią odpowie na jego pytania po spotkaniu, ale to nie uspokaja pracownika TVP. "Zamknij się!", "propaganda!" – krzyczy do niego ktoś z publiczności. A sam pracownik TVP potrząsając palcem ubolewa nad tym, że osoby walczące o demokrację nie dopuszczają mediów do głosu.
Ostatnio o dwóch pracownikach TVP było głośno, gdy przyszli na manifestację przeciwko upartyjnieniu sądów przez PiS i pokazywali środkowe palce protestującym.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki