Marszałek Senatu pochwalił się zdjęciami i oburzył biegaczy. "Na bieg z ochroną... Wstydu pan nie ma!"

Marszałek Senatu liczył zapewne na uznanie. Zamiast tego – ściągnął na siebie gromy. Wszystko przez osobę biegnącą obok.
Marszałek Senatu liczył zapewne na uznanie. Zamiast tego – ściągnął na siebie gromy. Wszystko przez osobę biegnącą obok. Fot. screen/twitter.com/StKarczewski
Marszałka Senatu Stanisław Karczewskiego trzeba pochwalić za kondycję. W biegu w Krynicy pokonał 17 kilometrów. Jednak zamiast pochwał – marszałkowi się oberwało i to mocno. Internauci pytają: " Serio, aż tak boicie się suwerena, że nawet na trasie biegu towarzyszy panu ochrona?".

Marszałek Senatu uczestniczył w Festiwalu Biegowym w Krynicy. W internecie pochwalił się zdjęciami z mety. Uwagę internautów przykuł jednak nie sam polityk, lecz osoba towarzysząca Karczewskiemu. Zawodnik biegł w długi spodniach moro, z saszetką i plecakiem. Zdaniem komentujących – to ochroniarz marszałka.
Internauci komentujący bieg dali w mocnych słowach dali wyraz temu, co myślą o obawach marszałka.
Obecna ekipa jest znana z dużych wydatków na ochronę. Szczególnie dużą ekipą otacza się minister Antoni Macierewicz. Przy tym nie ufa BOR-owcom (oni lecieli z prezydentem Kaczyńskim do Smoleńska) – szefowi MON towarzyszy Żandarmeria Wojskowa.
Trwa ładowanie komentarzy...