"Brawo Nowy Sącz!". Te billboardy podbijają Facebooka, mieszkańcy mistrzowsko sparodiowali kampanię w obronie PiS

W Nowym Sączu pojawiła się seria billboardów, które nawiązują do słynnej kampanii politycznej.
W Nowym Sączu pojawiła się seria billboardów, które nawiązują do słynnej kampanii politycznej. Michał Łepecki/Agencja Gazeta
W Nowym Sączu pojawiła się seria billboardów, które przypominają te z kampanii "Sprawiedliwe Sądy”, mające przekonywać Polaków do reform sądów. Hasła na nowosądeckich plakatach również wyraźnie się do niej odnoszą. Internauci zareagowali aplauzem.

Czarne tło, bijące po oczach białe litery. Jako żywo przypomina to tysiące rozlepianych po Polsce billboardów w ramach kontrowersyjnej kampanii "Sprawiedliwe Sądy", która miała przekonywać do rządowych planów reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

"Zamiast edukacji - propaganda. Obywatelu czy tak ma być", "Państwo nie jest własnością jednej partii", "Są miliony na propagandę nie ma na leki ratujące życie”", to tylko niektóre z haseł, które pojawiły się na billboardach w małopolskim 85-tysięcznym mieście. Na tyle się spodobały, że tysiące internautów udostępniają je na Facebooku i Twitterze.

W Nowym Sączu "kwiaty " rosną...

Opublikowany przez Edward Ucherski na 28 września 2017

Ale rosną te kwiaty...

Opublikowany przez Edward Ucherski na 28 września 2017
Mieszkańcy Nowego Sącza odnieśli się do kampanii z udziałem Polskiej Fundacji Narodowej, której zadaniem było promowanie pozytywnego wizerunku Polski. Zamiast tego mogliśmy dowiedzieć się z billboardów i spotów, jak źle jest w Polsce z wymiarem sprawiedliwości i sędziami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...