Michał Karnowski o śmierci Piotra po samopodpaleniu. "Z Sorosem już kombinują, ile będzie kosztowała szopka"

Michał Karnowski twierdzi, że pogrzeb Piotra S., Zwykłego Szarego Człowieka, który spalił się w proteście przeciwko PiS, będzie sponsorowany przez filantropa George'a Sorosa.
Michał Karnowski twierdzi, że pogrzeb Piotra S., Zwykłego Szarego Człowieka, który spalił się w proteście przeciwko PiS, będzie sponsorowany przez filantropa George'a Sorosa. screen TVP
Michał Karnowski od razu skomentował wiadomość o śmierci Piotra, który zmarł w niedzielę wieczorem w wyniku obrażeń, jakie odniósł podpalając się 19 października w proteście przeciwko PiS. "Chcą wkładki pogrzebowej w marszach totalnej opozycji" – pisze w tekście zatytułowanym "Ohyda".

Zdaniem publicysty sympatyzującego z PiS, osoby przeciwne polityce partii cieszą się ze śmierci Piotra S. – Zwykłego Szarego Człowieka – który podpalił się przed Pałacem Kultury i Nauki. "Ależ się cieszą z tej śmierci. Ależ na nią czekali. Ależ o niej marzyli" – zaczyna swój krótki tekst.

"Cieszą się też dlatego, że ktoś to zrobił za nich. Nic nie zakłóci luksusowego życia elit III RP" – pisze Michał Karnowski. W jego opinii Piotr jest "maluczkim", który cierpi za postkomunistyczny establishment. Michał Karnowski nie wspomina o manifeście politycznym, który Piotr rozrzucił na kartkach na miejscu tragedii, w którym uzasadnił, że zdecydował się na tak dramatyczny, bo PiS odbiera społeczeństwu wolność.

Oto list mężczyzny, który podpalił się w proteście przeciwko PiS. Ludzie skrzykują się w internecie, by odczytać go na...

Opublikowany przez Anna Dryjańska na 19 października 2017
Zdaniem Michała Karnowskiego w pogrzeb Piotra zaangażuje się finansowo filantrop George Soros. "Skarbnik partyjny wspólnie z Sorosem już kombinują ile będzie kosztowała szopka, którą zrobią z pogrzebu" – pisze Michał Karnowski.
TVN i TVP to przemilczały

54-letni Piotr podpalił się w proteście przeciw PiS. W największych mediach zapadła zmowa milczenia. Dopiero 5 dni po tragedii swój materiał wyemitowały "Fakty" TVN.

Opublikowany przez WIDEO natemat.pl na 24 października 2017
"Naprawdę zrobią wszystko i każdego poświęcą, by odzyskać władzę" – konkluduje pisowski publicysta. W styczniu jego czasopismo na specjalnej gali przyznało przewodniczącemu Jarosławowi Kaczyńskiemu tytuł "człowieka wolności".

źródło: wpolityce.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...