Pawłowicz zarzuca Tuskowi brak klasy. Apeluje: "nie dajmy się podzielić ani nabrać"

Poseł Krystyna Pawłowicz twierdzi, że Donald Tusk wykazał się "brakiem klasy", bo chce uczestniczyć w uroczystościach z okazji Dnia Niepodległości.
Poseł Krystyna Pawłowicz twierdzi, że Donald Tusk wykazał się "brakiem klasy", bo chce uczestniczyć w uroczystościach z okazji Dnia Niepodległości. Fot. screen ze strony YouTube.com/ Telewizja Republika
Najnowszy wpis poseł Krystyny Pawłowicz na Facebooku jest nieco zaskakujący. Tym razem polityk... pochwaliła prezydenta Andrzeja Dudę, któremu nie szczędziła w ostatnich miesiącach słów krytyki za weta wobec dwóch ustaw sądowych PiS. Według Pawłowicz, prezydent "wykazał się klasą". "Brakiem własnej klasy" zaś wykazał się, zdaniem pani poseł, szef Rady Europejskiej Donald Tusk. O co chodzi?

Pretekstem do pochwał i przygan ze strony Krystyny Pawłowicz są obchody Dnia Niepodległości. Według pani poseł, Donald Tusk nie powinien w nich uczestniczyć, mimo że otrzymał zaproszenie od prezydenta.
Krystyna Pawłowicz
Prawo i Sprawiedliwość

Prezydent A. Duda zgodnie z cywilizowanym, utrwalonym obyczajem zaprosił na obchody rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości byłych polskich prezydentów i premierów. Wykazał się klasą.

Brakiem własnej klasy i nadużyciem tej okoliczności w nieczystych intencjach popisał się za to były premier D. Tusk.
Zgłaszając nagle swój udział w tym polskim, patriotycznym, najważniejszym narodowym święcie przekształci je w antypolską rozróbę. Kampanię prezydencką czas zacząć ...? Totalną opozycję wzmocnić przeciw Polakom....?

Prezydent A. Duda zgodnie z cywilizowanym, utrwalonym obyczajem zaprosił na obchody rocznicy odzyskania przez Polskę...

Opublikowany przez Krystyna Pawłowicz na 10 listopada 2017
Jak pisaliśmy, Andrzej Duda wystosował do wszystkich byłych prezydentów i premierów zaproszenie do wspólnego udziału w uroczystościach. Donald Tusk zaproszenie przyjął, Jarosław Kaczyński – nie. Prezes PiS na pl. Piłsudskiego pojawił się w piątek, przy okazji miesięcznicy smoleńskiej. 11 listopada świętować zaś będzie w Krakowie i w ten sposób uniknie spotkania z Donaldem Tuskiem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...