Bili, kopali i uderzali pałką. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać śmiertelne pobicie kibica Górnika Zabrze

Nagranie z miejskiego monitoringu jest naprawdę drastyczne. Kibic Górnika Zabrze nie przeżył tej napaści.
Nagranie z miejskiego monitoringu jest naprawdę drastyczne. Kibic Górnika Zabrze nie przeżył tej napaści. Fot. screen z youtube.com
Do sieci trafiło nagranie ze śmiertelnego pobicia Dariusza P. – kibica Górnika Zabrze. Widać na nim, jak kilku napastników podbiega do potykającego się mężczyzny i katuje go przez kilkanaście sekund. W poniedziałek pobity kibic zmarł w szpitalu. Uwaga – nagranie jest naprawdę drastyczne.

Na YouTube pojawiło się nagranie pochodzące z miejskiego monitoringu z Rudy Śląskiej. Jak donosi "Polska The Times", na nagraniu widać prawdopodobnie pobicie z końca października. Pokazuje ono potykającego się mężczyznę i kilku pseudokibiców, którzy przez kilkanaście sekund bili, kopali i uderzali go pałką. Po tym brutalnym pobiciu, Dariusz P. trafił do szpitala, gdzie przez kilka dni walczył o życie. Niestety, obrażenia były tak rozległe, że lekarzom nie udało się uratować mu życia.
26-letni kibic Górnika Zabrze Dariusz P. jest ofiar porachunków zwalczających się grup kibicowskich Górnika Zabrze i Ruchu Chorzów. Do tej pory policja nie ustaliła sprawców śmiertelnego pobicia.

To oczywiście nie pierwszy przypadek agresji w tym środowisku. Choćby przed rokiem głośna była sprawa zasztyletowania w Katowicach Dominika Koszowskiego, 19-letniego piłkarza.

źródło: Polska The Times
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...