Grabowski i Oświeciński w nowej kampanii w sieci. Chcą z was ściągać długi i... musicie to zobaczyć

Tomasz Oświeciński i Andrzej Grabowski świetnie odnaleźli się w roli Rodziny Oddano.
Tomasz Oświeciński i Andrzej Grabowski świetnie odnaleźli się w roli Rodziny Oddano. Fot. YouTube / Rodzina Oddano
Andrzej Grabowski jako Rulon. Tomasz Oświeciński jako Drobny. Razem tworzą Rodzinę Oddano i skojarzenie z Rodziną Soprano nie będzie nadużyciem. W sieci wystartowała nowa kampania teaserowa dotycząca… oddawania długów. Nie wiadomo jeszcze, kto odpowiada za tę inicjatywę, ale jedno jest pewne – musicie to obejrzeć. Bo Grabowski i Oświeciński występują w internetowym miniserialu.

W ramach akcji udostępniono już dwa odcinki miniserialu. Grabowski i Oświeciński pokazują w nich, jak długi odzyskują gangsterzy. W spotach zachęcają również do odwiedzania serwisu Oddano.pl, gdzie można wpisywać instagramowe nazwy znajomych użytkowników, którzy są nam winni pieniądze.

Jak informuje serwis Wirtualne Media, za przygotowanie kampanii i realizację odpowiada agencja Brasil. Ale kto ją zamówił – nie wiadomo. To może być akcja komercyjna lub kampania społeczna. Choć w to drugie akurat ciężko uwierzyć.

Jak to mówią: lepiej siedzieć na becie, niż na Białołęce! #schablife #RodzinaOddano #hot #cars #fura #bmw #bmwe34

Post udostępniony przez Rodzina Oddano (@rodzinaoddano)

Niezależnie od tego, czy na końcu będzie to reklama firmy obsługującej zadłużonych klientów czy cokolwiek innego, warto obejrzeć dwa opublikowane już odcinki "Rodziny Oddano". Choćby dla gry aktorskiej Andrzeja Grabowskiego, a i Tomasz Oświeciński był w "swoich" klimatach. No i dla humoru.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...