Echa akcji narodowców w Katowicach. Radny PiS chce "dostawić szubienice i powiesić całe PO”

Karol Wyszyński, radny PiS z Nowogrodu zaszokował swoim wpisem na Twitterze
Karol Wyszyński, radny PiS z Nowogrodu zaszokował swoim wpisem na Twitterze Fot: Twitter/screen
Jak radny PiS skomentował żądania polityków PO, by Mariusz Błaszczak, czyli szef MSWiA, i Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, zdecydowanie zareagowali na głośną akcję narodowców z wieszaniem wizerunków polityków Platformy na szubienicach? "Zgadzam się z tym. Potrzebna reakcja. Dostawić szubienice i powiesić całe PO" – napisał na Twitterze Karol Wyszyński, radny miejski w Nowogrodzie (woj. podlaskie)

Potem tłumaczył, że odnosił się do zdjęć, ale mleko się rozlało i inni użytkownicy Twittera nie zostawili na nim suchej nitki. Na skandaliczne słowa uwagę zwrócił dziennikarz "Polski The Times" Witold Głowacki. Sam zainteresowany już zamknął swój profil na Twitterze.

Wyszyński jest radnym gminy Nowogród (powiat łomżyński, województwo podlaskie). O akcji narodowców w Katowicach pisaliśmy tutaj.
Przypomnijmy, że niedawno posłowi PiS Piotrowi Kalecie wyrwały się w Sejmie słowa o delegalizacji opozycji. Takie skrajne reakcje wywołało na prawicy głosowanie 6 europosłów PO za krytyczną dla Polski rezolucją Parlamentu Europejskiego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b] "Jak sąd kapturowy". [/b] Poseł i prawnik PO zdradzają, jak zapadła decyzja w sprawie kłamstwa premiera
WYWIAD

"Jak sąd kapturowy". Poseł i prawnik PO zdradzają, jak zapadła decyzja w sprawie kłamstwa premiera

Roman GiertychRoman Giertych

Oj, ciężko doradzić coś dobrego. Oj, ciężko. Ale trudno coś wymyślimy. A gdyby tak powiedzieć, że z Trumpem bawiliście się, kto pierwszy podpisze? Pan mu powiedział, że jest Pan mistrzem szybkiego podpisu, a on nie chciał dać wiary.

[b]Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. [/b] "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"

Zapytali Szczerskiego, dlaczego Duda stał. "Zdjęcie miało pokazywać dynamikę"