Ogolony mężczyczna może wzbudzać grzeszne myśli? Teoria, jak "przypadkiem" stać się gejem, robi furorę

Ogolony facet budzi grzeszne myśli u... facetów. Turecki imam zaleca zapuścić brody.
Ogolony facet budzi grzeszne myśli u... facetów. Turecki imam zaleca zapuścić brody. Fot. Loren Kerns /http://bit.ly/1jhuIii / CC-BY / http://bit.ly/1mhaR6e
Na to jeszcze nie wpadli nasi rodzimi wyśmiewacze spodni-rurek, wrogowie Teletubisiów czy przeciwnicy hipstersterskiego stylu. Po świecie zaczęła krążyć nowa teoria o tym, jak mężczyzna może stać się gejem – otóż może się to wydarzyć zupełnie przypadkiem. Autorem tej teorii jest turecki imam Murat Bayaral, a jego rewelacje wywołały śmiech wśród polskich homoseksualistów.


Portal ludzi środowisk LGBT, Queer, przytoczył wypowiedź Murata Bayarela. Ten turecki imam w telewizji "Fatih Medreseleri" zalecił wszystkim facetom, by zapuścili brodę. Dlaczego? Bo taki mężczyzna bez brody może u innych panów wzbudzać nieczyste myśli. Co więcej, inny mężczyzna może go wziąć za kobietę.

Facet bez brody jest zagrożeniem dla innych mężczyzn. Bo broda odróżnia kobiety od mężczyzn – wyjaśnia imam. Jego zdaniem obecne ubrania męskie i kobiece niewiele się różnią. Broda byłaby oczywistym wyróżnikiem.

Nie da się ukryć, że rewelacje imama biją na głowę teorie polskiego duchownego katolickiego, który też wielokrotnie zabierał głos w kwestii homoseksualizmu – księdza Dariusza Oko. Udowadniał on m.in., że monogamia nie istnieje w związkach homoseksualnych i każdy gej ma średnio w życiu ok. pół tysiąca partnerów. Do tego znaczna ich część – jak dowodził ks. Oko – to pedofile.

Źródło: Queer.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...