"Widać chamstwo i lekceważenie". Internauci nie mogli uwierzyć, gdzie zaparkowała limuzyna Macierewicza

Antoni Macierewicz zmierza na uroczystości 93. miesięcznicy smoleńskiej.
Antoni Macierewicz zmierza na uroczystości 93. miesięcznicy smoleńskiej. Screen/Facebook/Polsat News
Antoni Macierewicz ma rzesze fanów, którzy pozostają mu wierni nawet po odejściu z rządu. Z pewnością dodał im otuchy, gdy pomimo mrozu pojawił się bladym świtem na 93. miesięcznicy smoleńskiej. Nie to jednak przykuło uwagę obserwatorów jego przyjazdu.

Pokazał tym samym, że znosi swoją dymisję z podniesionym czołem i nie przestaje być najwyższym kapłanem religii smoleńskiej. Mimo tego, jak ograł go lider prawicy Jarosław Kaczyński. Były już szef MON pojawił się na Krakowskim Przedmieściu bladym świtem, co dokumentuje wideo, które pojawiło się dziś w internecie. Limuzyna z Antonim Macierewiczem podjechała pod kościół i zaparkowała. Były szef MON błyskawicznie z niej wysiadł, zdjął kaszkiet, ukłonił się, pozdrowił z uśmiechem fanów i zniknął we wnętrzu kościoła.

Nie to było jednak najważniejsze. Auto z Macierewiczem zaparkowało na miejscu przeznaczonym dla niepełnosprawnych i to od razu na dwóch, co dokumentuje poniższy film, który udostępnił Polsat News.
Limuzyna Macierewicza na miejscu dla kaleki

Wbrew niedowiarkom i mimo dymisji z funkcji szefa MON stawił się na mszy smoleńskiej w 93. miesięcznicę z podniesioną głową! Gdzie parkuje limuzyna Antoniego Macierewicza? Na niebieskim miejscu dla kaleki... I to nie na jednym, ale od razu na dwóch! [WIDEO]

Opublikowany przez polsatnews.pl na 10 stycznia 2018
Internauci, którzy komentują incydent, są na ogół oburzeni. "Widac CHAMSTWO i LEKCEWAŻENIE inwalidów zajmując ich miejsca parkingowe a to tylko kropla w morzu Jego i Jemu podobnym w tym gdzie maja NAS ZWYKŁYCH obywateli naszego wspólnego kraju i ojczyzny", "Obrzydlistwo! Obrzydlistwo !!! Na wymioty mnie bierze kiedy widzę to całe pisowskie ś*** na klęcznikach", "Po co stoją porządkowi? Widocznie Antoni jest ponad prawem. Prawo jest dla prostaczków. Brawo..." - czytamy niektóre opinie.

źródło: Polsat News
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...