A to romantyk. Prezydencki fotograf pokazał nietypowe zdjęcie Andrzeja Dudy

Andrzej Duda w Davos chyba nie bawił się źle. Tak przynajmniej można sądzić po fotografii Jakuba Szymczuka.
Andrzej Duda w Davos chyba nie bawił się źle. Tak przynajmniej można sądzić po fotografii Jakuba Szymczuka. Fot. Jacek Marczewski / Agencja Gazeta
Andrzej Duda obecnie przebywa na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos i… wygląda na to, że znalazł trochę na czasu na zadumę. Jakub Szymczuk, osobisty fotograf prezydenta, pokazał go w trochę mniej oficjalnej sytuacji.

"Dzisiaj był intensywny i udany dzień :) Na zakończenie piękny zachód słońca w Davos. Dla mnie podwójnie udany bo zakończony dobrym zdjęciem" - napisał fotograf i pokazał zdjęcie prezydenta spoglądającego na zachód słońca w Davos.

Dzisiaj był intensywny i udany dzień :) Na zakończenie piękny zachód słońca w Davos. Dla mnie podwójnie udany bo zakończony dobrym zdjęciem.

Opublikowany przez Jakub Szymczuk - Siła Obrazu na 24 stycznia 2018
Na samym Forum Duda nie narzekał na brak zajęć. Spotkał się m.in. z przedstawicielami Hiszpanii, Belgii, Luksemburga, Kolumbii czy USA. Z drugiej strony nie zobaczył się z najważniejszymi graczami – Donaldem Trumpem czy Angelą Merkel. Z drugiej strony nie przeżył takiej kompromitacji jak Mateusz Morawiecki. Premier na dzień dobry musiał się tłumaczyć z okładki "The Wall Street Journal". Dziennik poinformował, że nowe władze w Polsce próbują usunąć Lecha Wałęsę z historii.
Trwa ładowanie komentarzy...