Antoni Macierewicz zadebiutuje w nowej roli. Dostał pracę w telewizji, będzie tam "pilnował Polski"

Antoni Macierewicz nie musiał długo szukać nowej pracy po wyrzuceniu go z MON, znalazła go sama. Teraz będzie prezenterem w Telewizji Republika.
Antoni Macierewicz nie musiał długo szukać nowej pracy po wyrzuceniu go z MON, znalazła go sama. Teraz będzie prezenterem w Telewizji Republika. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
To, że Antoni Macierewicz przestał być szefem Ministerstwa Obrony Narodowej i znowu stał się szeregowym posłem nie oznacza, iż narzeka on na brak zajęć. Właśnie debiutuje w nowej roli, poprowadzi program w Telewizji Republika. O tematyce audycji nie trzeba chyba wspominać...

Program, który poprowadzi polityk Prawa i Sprawiedliwości nazywa się "Pilnujmy Polski!" i będzie emitowany w każdy wtorek o godz. 21:00 w Telewizji Republika. Stacja podkreśla, że będzie to autorska audycja Antoniego Macierewicza. Były szef MON poprowadzi go wraz z Ryszardem Gromadzkim, z którym będzie omawiać główne zagadnienia związane z rzekomym bezpieczeństwem naszego kraju. Widzowie będą mogli także współuczestniczyć w programie. Istnieje bowiem możliwość zadawania pytań prowadzącym za pomocą wpisów na Twitterze. Wystarczy użyć hashtagu #ZapytajMacierewicza.
Przypomnijmy, że 9 stycznia Antoni Macierewicz został zdymisjonowany przez Mateusza Morawieckiego z funkcji szefa MON. Jak mówią źródła wewnątrz partii rządzącej, na usunięcie Macierewicza z MON miał naciskać prezydent Andrzeju Duda. Jego dymisja nie spodobała się jednak najbardziej radykalnej części elektoratu Zjednoczonej Prawicy.

źródło: Telewizja Republika
Trwa ładowanie komentarzy...