"Ucho Prezesa" powróci już wkrótce! Nowy sezon serialu Roberta Górskiego będzie odpowiedzią na rekonstrukcję rządu

Już w marcu startuje trzeci sezon "Ucha prezesa".
Już w marcu startuje trzeci sezon "Ucha prezesa". Fot. facebook.com/UchoPrezesa
Pierwsze sezony "Ucha Prezesa" śledziła cała rzesza Polaków. I już od marca znów będą mieli na to szansę. "Ucho Prezesa" powraca bowiem na ekrany. To będzie już trzeci sezon serialu, którego twórcami są Robert Górski i Mikołaj Cieślak.

Satyrycy właśnie ogłosili datę premiery nowego sezonu "Ucha Prezesa". Nową odsłonę perypetii Prezesa będzie można oglądać już od 15 marca. Serial ma wrócić w zupełnie nowej wersji, także jeśli chodzi o obsadę aktorską. Jest to oczywiście odpowiedź na styczniową rekonstrukcję i objęcie sterów rządu przez Mateusza Morawieckiego. Jak piszą na facebookowym fanpage'u produkcji jej twórcy, "w nowym sezonie wezmą udział aktorzy starsi i ci zupełnie nowi".
Co mamy zobaczyć w trzecim sezonie? Ministrowie, którzy "polegli" w czasie rekonstrukcji wcale tak łatwo nie będą rozstawali się ze swoimi stanowiskami. Oczywiście pojawią się także nowe kłopoty rządzących. Mają się także pojawić politycy, którzy do tej pory urzędowali poza granicami kraju. Nowy rząd to też nowe relacje pozapolityczne, które mogą przynieść niespodziewane efekty. Nad tym wszystkim musi zapanować Prezes, zewsząd otoczony przez politycznych wrogów.
Trzeci sezon "Ucha Prezesa" będzie można oglądać na YouTube, w serwisie Showmax oraz w telewizji WP. Cała seria będzie miała 14 zwykłych odcinków oraz dwa specjalne epizody, dostępne tylko dla abonentów Showmax.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...