"Jeśli gów** dasz, spodziewaj się wielkiego gów**". Dosadne słowa Beaty Tadli na Instagramie

Beata Tadla zacytowała dosadne słowa pisarza na Instagramie.
Beata Tadla zacytowała dosadne słowa pisarza na Instagramie. Fot. Adam Stępień/Agencja Gazeta
Beata Tadla zamieściła wulgarny cytat na Instagramie. Co prawda dziennikarka oficjalnie nie wypowiada się na temat byłego już obiektu swoich uczuć, ale wielu czytających słowa jakie opublikowała na Instagramie domyśliło się, że mogą one dotyczyć jej głośnego związku z Jarosławem Kretem.

Dziennikarka zamieściła cytat z brytyjskiego pisarza Williama Goldinga. "Myślę, że to głupie ze strony kobiet, by udawać, że są równe mężczyznom. One są znacznie lepsze, i zawsze były. Cokolwiek dasz kobiecie, ona uczyni to lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da Ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co się jej da. Więc jeśli gów** jej dasz, spodziewaj się wielkiego gów**".
Przypomnijmy, że według informacji jednego z dzienników Jarosław Kret miał porzucić Beatę Tadlę bez słowa wyjaśnienia. O tym, że słynny prezenter pogody odszedł, mieli poinformować ją... dziennikarze "Faktu". Pogodynek nie wytrzymał fali hejtu, bo internauci – z reguły – brali w obronę dziennikarkę i zdradził, że planuje przeprowadzkę do USA.

Z kolei telewidzowie byli pod wrażeniem występu Beaty Tadli w "Tańcu z gwiazdami". Jednak zauważyli, że po dziennikarce było widać napięcie. Ona sama podziękowała fanom za wsparcie i przyznała, że stres był ogromny.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...