Jarosław Kret narzeka na prezent, który dostał na odchodne z "Tańca z gwiazdami". Prezenter otrzymał specyficzny kosz

Jarosław Kret pożegnał się już z "Tańcem z gwiazdami". Jaki prezent dostał?
Jarosław Kret pożegnał się już z "Tańcem z gwiazdami". Jaki prezent dostał? Fot. Instagram.com/jarekkret
Prezenter pogody nie ma ostatnio łatwego życia, jeśli chodzi o bywanie w mediach, a teraz specyficzny afront uczyniono mu w "Tańcu z gwiazdami". Upust swojemu niezadowoleniu Jarosław Kret dał więc na Instagramie, gdzie kwestionuje wrażliwość twórców polsatowskiego show.


W ostatni piątek Jarosław Kret odpadł z "Tańca z gwiazdami". Jego występowi w popularnym programie cały czas towarzyszył "porozstaniowy" ferment, bowiem w show Polsatu występowała również jego była partnerka Beata Tadla. Pogodynek nie przekonał do siebie ani jurorów, ani hejtujących go widzów i odpadł jako pierwszy.
Po czym Jarosław Kret otrzymał nagrodę pocieszenia. Każdy z odpadających uczestników "Tańca z gwiazdami" otrzymuje na pożegnanie bukiet kwiatów oraz kosz... kiełbas. Niby nic niesamowitego. Gdyby nie fakt, że Jarosław Kret od lat jest zdeklarowanym wegetarianinem. Prezenter w kąśliwy sposób podziękował produkcji za otrzymany podarunek.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Wyobraźcie sobie, co by było...".[b] Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"[/b]

"Wyobraźcie sobie, co by było...". Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

PiS pozbierało się po porażce Szydło. [b]Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE

PiS pozbierało się po porażce Szydło. Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE