"W pierwszej chwili myślałam, że to sama Danuta". To najlepsza rola w "Uchu Prezesa"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jako Danuta Holecka w "Uchu Prezesa".
Małgorzata Ostrowska-Królikowska jako Danuta Holecka w "Uchu Prezesa". Fot. Instagram.com / malgorzata_ok
Widzowie niecierpliwie czekali na powrót "Ucha Prezesa" do internetu. Trzeci sezon ruszył przed tygodniem i... z komentarzy wynika, że sporo osób jest nieco rozczarowanych. Polityczna rzeczywistość wyprzedziła kabaret i zabawnych sytuacji w pierwszym odcinku nie było aż tak wiele. Wśród tych, którzy zbierają pozytywne recenzje są Cezary Pazura grający rolę Donalda Tuska oraz ona – Małgorzata Królikowska - Ostrowska jako Danuta Holecka. Kto by pomyślał, że Grażynka z "Klanu" jest aż tak podobna do gwiazdy "Wiadomości"!

"Ale się zasłodziłem. Dobrze Jacek! Dobrze Danka" – mówi serialowy Prezes, patrząc w ekran telewizora, gdy owa Danka odczytuje komunikat, iż "Polacy z pełnym zrozumieniem przyjęli zmiany na stanowisku ministra obrony narodowej", lecz tymczasem z Brukseli Donald Tusk dokonuje "ataku na demokratycznie wybrane polskie władze". 

Małgorzata Królikowska-Ostrowska
, która w "Uchu" wcieliła się w rolę Danuty Holeckiej z TVP, pojawiła się na ekranie komediowego serialu na zaledwie ok. pół minuty. Ale ten króciutki występ wywołał zachwyt.
Trzeba przyznać, że dzięki charakteryzacji aktorka jest bardzo podobna do oryginału. A jeszcze ten sposób odczytywania informacji!

"Ale ładnie w tych ciemnych włosach!!!", "Normalnej kopia p. Danuty", "W pierwszej myślałam, że to sama Danuta. Cudownie", "Jaka podobna! Szacuneczek!" – zakrzyknęli internauci, gdy aktorka znana głównie z roli Grażynki w "Klanie" pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z planu zdjęciowego.
Wśród komentujących znalazł się jej syn, Antoni Królikowski. "Świetny odcinek" – ocenił aktor.

Internauci jednak w ocenach są podzieleni. Po ponad dwóch dobach od opublikowania odcinka "Zęby krokodyla" na YouTube nagranie miało ok. 460 tys. odsłon. Wydaje się, że w pierwszej i drugiej serii "Ucha Prezesa" zainteresowanie było większe. Trzeba jednak pamiętać, że to dopiero początek – autorzy serialu nieraz udowodnili, że jak się rozkręcą, to wyprzedzą rzeczywistość.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...