Marysieńka przeobrażona w Zajazd Babski, Sjesta stała się Gospodą Kwaśnica. Takie będą najnowsze rewolucje Magdy Gessler

"Kuchenne rewolucje" w Babicach. Restauracja Marysieńka to teraz "Zajazd Babski".
"Kuchenne rewolucje" w Babicach. Restauracja Marysieńka to teraz "Zajazd Babski". Fot. Facebook / Zajazd Babski
"Kuchenne rewolucje" już od 17. sezonów zmieniają wygląd polskich restauracji. W najnowszym odcinku Magda Gessler gościła w Babicach pod Oświęcimiem. Słynną restauratorkę widziano również ostatnio w Częstochowie.

Wielu restauratorów w Polsce traktuje nadciągnięcie "Kuchennych rewolucji" jak przyjście legendarnego króla Midasa, którego dotyk zmieniał wszystko w złoto. Co po części nawet się zgadza, spoglądając na złote pukle Magdy Gessler. Tym razem restauratorka wybrała się z odsieczą do Babic pod Oświęcimiem, gdzie mieściła się restauracja "Marysieńka".
Przemianę lokalu będzie można zobaczyć już w najbliższy czwartek o 21:30 na antenie TVN. Odcinek będzie dostępny również na platformie player.pl.Po rewolucjach Magdy Gessler stara Marysieńka zmieniła nazwę na Zajazd Babski.

Babice to nie jedyne miejsce, w którym zagrzała Magda Gessler. Internauci zauważyli restauratorkę pod jednym z lokali przy ulicy Waszyngtona. Okazuje się, że restauracja Sjesta również dołączyła do "Kuchennych rewolucji". Po wizycie restauratorki miejscówka nazywa się Gospoda Kwaśnica i już od wtorku 27 marca można w niej zjeść specjały górskiej kuchni.
Jak widać , Częstochowa to też góry. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy zostanie wyemitowany zapis rewolucji spod Jasnej Góry.

źródło: dziennikbaltycki.pl, wyborcza.pl
Trwa ładowanie komentarzy...