Nigdy w życiu nie domyślilibyście się, jak wyglądała jako 5-latka. Esmeralda Godlewska pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Esmeralda Godlewska opublikowała zdjęcie z dzieciństwa.
Esmeralda Godlewska opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Fot. Facebook / Siostry Godlewskie
Dziś ogromne usta, duży dekolt i mocny makijaż na twarzy. Jednak jako 5-latka wyglądała zupełnie inaczej. Uwierzycie, że Esmeralda Godlewska w przeszłości była skromną i niepozorną dziewczynką?

Esmeralda Godlewska raczej nie uchodzi za symbol skromności. Duże usta i spory biust to jej cechy rozpoznawcze. Swoim ciałem chętnie chwali się zresztą w mediach społecznościowych. Także w ulubionej prognozie pogody co niektórych panów Esmeralda oraz jej siostra Magdalena występują w negliżu. Właśnie dlatego nowa fotka opublikowana przez Esmeraldę jest tak zaskakująca.
"5-letnia Esmeralda. Kiedy ten czas tak zleciał? Jaka wstydzioszka. PS. Tę cudowną fryzurę zawdzięczam mojej najukochańszej mamie" – napisała celebrytka.

Na zdjęciu widzimy ją jako 5-letnią dziewczynkę, nieśmiało uśmiechającą się i trzymającą szmaciano-plastikową lalkę. Pod postem posypało się sporo pochlebnych komentarzy. "Ale śliczniutka. Miss Polonia normalnie już wtedy byłaś. Śliczna od dziecka. Słodziak od maluszka" – możemy przeczytać.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...