Wiadomo, który polityk PiS pijany i poraniony trafił do szpitala. To wpływowy senator Jan Dobrzyński z Podlasia

Jan Dobrzyński ze złamanym nosem i 3 promilami alkoholu we krwi trafił do szpitala. Twierdzi, że potknął się na schodach.
Jan Dobrzyński ze złamanym nosem i 3 promilami alkoholu we krwi trafił do szpitala. Twierdzi, że potknął się na schodach. Fot. Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta
Złamany nos, szwy na twarzy i 3 promile alkoholu we krwi – tak po krótce można scharakteryzować wizytę w szpitalu polityka PiS. Ponadto interweniowała policja. Wiadomo już, kto jest tym politykiem PiS, którego zachowanie tak poruszyło prawicowego dziennikarza Piotra Nisztora. To Senator Jan Dobrzyński.

Dziś rano media obiegła informacja, że jeden z parlamentarzystów PiS trafił do szpitala z rozbitą twarzą, złamanym nosem i 3 promilami alkoholu we krwi. Informację tę rozpowszechnił na Twitterze Piotr Nisztor, prawicowy dziennikarz, którzy nie mógł uwierzyć z zachowanie polityka. Nisztor całą sytuację skomentował krótko – "szok".
Z początku nie było wiadomo, który parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości zachował się w ten sposób. Dziennikarzom Wirtualnej Polski udało się ustalić, że chodziło o senatora Jana Dobrzyńskiego, wpływowego polityka z rejonu Podlasia. To były wojewoda i znany hodowca koni arabskich, o którym usłyszała Polska, gdy jego znajomy minister Jurgiel przeprowadzał czystki kadrowe w stajniach w Michałowie i Janowie Podlaskim.

Dobrzyński w pierwszej rozmowie z dziennikarzem wp.pl stwierdził, że przeszedł zawał i rzeczywiście jest w szpitalu, po czym szybko przerwał rozmowę, gdyż jak twierdził, nie chciał rozmawiać w obecności lekarza. Później jednak oddzwonił. Zaprzeczył, żeby padł ofiara pobicia, utrzymuje, ze przewrócił się na schodach i upadł na twarz. Początkowo myślał, ze może ktoś mu podstawił nogę, więc wezwał policję, ale interwencja nie była potrzebna. Na pytanie, czy rzeczywiście był pijany, poseł odpowiedział, że to wszystko działo się w niedzielę, w dniu wolnym od pracy.

źródło: wp.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie