Maciej Orłoś znów poza telewizją. "Ta przygoda skończyła się szybciej niż zakładałem"

Były prezenter "Teleexpresu" Maciej Orłoś rozstał się z Telewizją WP.
Były prezenter "Teleexpresu" Maciej Orłoś rozstał się z Telewizją WP. Fot. Jędrzej Nowicki / Agencja Gazeta
Tylko nieco ponad rok pracował Maciej Orłoś w Telewizji WP. Były prezenter "Teleexpressu" w TVP ogłosił właśnie informację o rozstaniu ze stacją. "Od 01 kwietnia 2018 r. rozeszły się drogi zawodowe moje i Telewizji WP" – poinformował dziennikarz na Facebooku. Przyznał przy tym, że "ta przygoda skończyła się szybciej niż zakładał".

Przez ćwierć wieku prowadził "Teleexpress". Choć nie był w tej redakcji od początku, to jednak tak się z nią przez lata zrósł, że można było sądzić, iż "Teleexpress" to on, a on to "Teleexpress". Maciej Orłoś odszedł z Telewizji Polskiej niedługo po tym, jak na czele jego redakcji stanął Klaudiusz Pobudzin. Dlaczego odszedł? Wówczas zachował się niezwykle dyplomatycznie. Dopiero po roku wyjaśnił swoją decyzję jednym zdaniem: "Odszedłem, bo zrozumiałem, że twarz ma się tylko jedną".

Rozeszły się drogi
Ostatni raz "Teleexpress" Orłoś poprowadził 31 sierpnia 96 r. Po trzymiesięcznej przerwie wrócił na mały ekran - tym razem jako prowadzący program informacyjny w nowej Telewizji WP. Długo to jednak nie trwało – program #dziejesię szybko zniknął z anteny, ale wówczas jeszcze Orłoś pozostał w telewizji jako prowadzący autorski talk-show "Orłoś kontra". Jednak i to właśnie dobiegło końca.

Szanowni Państwo, Drodzy widzowie! Informuję, że od 01 kwietnia 2018 r. rozeszły się drogi zawodowe moje i Telewizji WP....

Opublikowany przez Maciej Orłoś 13 kwietnia 2018
Teraz Macieja Orłosia można jeszcze zobaczyć na Facebooku, gdzie od lutego ma własny program "Okiem Orłosia". Cały czas prowadzi też szkolenia z wystąpień publicznych i przed kamerą.

Okiem Orłosia to program realizowany w formie cyklicznej transmisji na fanpage'u dziennikarza na Facebooku. Gospodarz programu rozmawia z zaproszonymi ekspertami i gwiazdami. W każdym z odcinków programu poruszany jest inny temat.
Świat bez gotówki?

Bez monet, bez banknotów - czy to jest możliwe? Czy w ogóle wyobrażamy sobie taki świat - bez gotówki? Nie wiem jak Wy, ale ja jestem sceptyczny. Okiem Orłosia - live na FB w najbliższą środę - 25 kwietnia od 11.30. Czekam na pytania i komentarze. Weranda Bistro Hala Koszyki

Opublikowany przez Maciej Orłoś 21 kwietnia 2018
W okresie letnim planowana jest specjalna edycja programu: "Okiem Orłosia na Wakacjach".


Telewizja WP rozpoczęła nadawanie w grudniu 2016 r. W całym ubiegłym roku według danych Nielsen Audience Measurement WP miała 0,32 proc. udziału w oglądalności naziemnej telewizji cyfrowej. Portal wirtualnemedia.pl pisze, że stacja ta przynosi straty. Prognozuje, że pierwszy zysk uda się jej osiągnąć jesienią 2018 r.

źródło: press.pl, wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...