Justyna Żyła nie wytrzymała i zaatakowała Piotra Żyłę. "Od trzech dni czekamy na męża pod blokiem"

Justyna Żyła opublikowała kolejny post na Instagramie, w którym oskarża męża o to, że nie troszczy się o dzieci.
Justyna Żyła opublikowała kolejny post na Instagramie, w którym oskarża męża o to, że nie troszczy się o dzieci. fot. Instagram/justynazyla
Cisza związana z małżeństwem Żyłów trwała kilka tygodni. Wydawać się mogło, że Justyna i Piotr chcą rozwiązać spory nie angażując w nie mediów. Jednak małżonka skoczka nie wytrzymała i w emocjonalnym poście zarzuciła mu, że nie troszczy się o dzieci.

Justyna Żyła co jakiś czas wypomina mężowi, że zostawił dzieci i nie interesuje się nimi. W najnowszym wpisie na Instagramie czytamy: "Od 3 dni czekamy pod męża blokiem ???? (pisownia oryginalna – red.) Z córka i synem nie wywleka się brudów...ale może jednak wychodząc na histeryczkę dzieci tatę zobaczą".
Co ciekawe, małżonka skoczka znów prosi o uszanowanie prywatności, jak to ujmuje – ze względu na dzieci. "Pisząc o uszanowanie prywatności miałam na myśli moja dwójkę cudownych dzieci .Mam (pisownia oryginalna – red.) nadzieje ,że i Piotrowi jak i jego partnerce to co pisze da do myślenia brudy pierze się w domu" – kontynuuje.
Po przylocie Piotra Żyły z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu jego żona w poście na Instagramie ujawniła, że wyrzuciła sportowca z domu, bo ten ma kochankę. Skoczek zaprzeczył potem w oświadczeniu tym informacjom. Napisał, że jego małżeństwo nie istnieje już od dawna i to nie kochanka była powodem rozstania. Telenowela trwała jeszcze kilka tygodni: media komentowały kolejne doniesienia związane z kryzysem małżeńskim Żyłów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...