"Tego nie zobaczycie w TVP". PO w nowym spocie obnaża brzydką twarz PiS, więc media Kurskiego odmówiły emisji

TVP odmówiła PO emisji spotu promującego "Marsz Wolności".
TVP odmówiła PO emisji spotu promującego "Marsz Wolności". Fot. kadr ze spotu"Marszu Wolności"
Rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec zapowiedział złożenie skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, jak i Rady Mediów Narodowych. Wszystko w związku z tym, że TVP odmówiła emisji spotu PO, który zachęca do udziału w "Marszu Wolności". Wydarzenie odbędzie się 12 maja o godz. 13.00 w Warszawie. Mariusz Witczak z PO stwierdził, że telewizja publiczna służy tylko Prawu i Sprawiedliwości.

Platforma Obywatelska składa skargę na Telewizję Polską do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i do Rady Mediów Narodowych w związku z odmową publikacji spotu informującego o "Marszu Wolności – zadeklarował Jan Grabiec. Dodaje, że partia chciała odpłatnie, przez agencję reklamową opublikować spot zgodnie z cennikiem TVP. Odmowa jest zdanie PO przejawem cenzury politycznej i dyskryminacji opozycji.
Sam spot na pewno nie przedstawia partii Jarosława Kaczyńskiego w korzystnym świetle. Widzimy na nim najbardziej kompromitujące wypowiedzi prezesa PiS i byłej premier Beaty Szydło. "Te pieniądze się im po prostu należały!" – Szydło broni nagród dla ministrów. "Jesteście kanaliami!" – Kaczyński oskarża opozycję o "zamordowanie" swojego brata. "I ten najgorszy sort właśnie w tej chwili jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony" – przekonuje prezes PiS o "fatalnej tradycji zdrady narodowe".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna".[/b] Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Nadmierna podwyżka cen prądu "społecznie niedopuszczalna". Rząd obiecuje zwracać "nadpłaty"

Zachód rezygnuje z diesli. [b]Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Zachód rezygnuje z diesli. Najbardziej kopcące pojazdy masowo trafiają do Polski

Redakcja naTematRedakcja naTemat

Już w niedzielę wybory - najważniejsze wydarzenie polityczne od trzech lat i najważniejsze wybory samorządowe w naszym życiu. Ich wynik będzie miał wielki wpływ na to, co stanie się za rok, gdy stawką będą demokracja, państwo prawa i członkostwo Polski w UE.