Kuba Wojewódzki do Janusza Korwina-Mikkego na Instagramie: Będę na pana głosował

Popularny dziennikarz i prowadzący telewizyjne show Kuba Wojewódzki zadeklarował na Instagramie na kogo będzie głosować
Popularny dziennikarz i prowadzący telewizyjne show Kuba Wojewódzki zadeklarował na Instagramie na kogo będzie głosować Fot. Przemysław Jędroska / Agencja Gazeta
Kto by się spodziewał, że gwiazda TVN Kuba Wojewódzki i słynący z "masakrowania lewaków" Janusz Korwin-Mikke znajdą nić porozumienia. Obu panów połączył Instagram i... kreska. Tak bardzo, że dziennikarz obiecał oddać głos na polityka.

Kuba Wojewódzki wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcie portretu z podpisem: "Są ludzie, którym kreska nie szkodzi". Janusz Korwin-Mikke, który ostatnio odkrywa uroki mediów społecznościowych, nie omieszkał tego dowcipnie skomentować. "Nie szkodzi, a nawet pomaga" - napisał. Po czym "Król TVN" zapewnił wszem i wobec, że odda głos na kontrowersyjnego polityka. Nie musimy chyba tłumaczyć o jakie "kreski" oby celebrytom chodziło.
Czy należy ten komentarz odbierać jako oficjalną deklarację sympatii politycznych? Wygląda to raczej na typowy żart w stylu gwiazdy TVN.

Aczkolwiek Kuba Wojewódzki już raz całkiem serio udzielił poparcia pewnemu skrajnie prawicowemu politykowi. W 2015 roku w swoim programie poparł Pawła Kukiza. - Warto głosować na niego, żeby utrzeć innym nosa - stwierdził. Później poinformował, że tego pożałował.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...